Новини

Олена Борук - переможець Всеукраїнського етапу Falling Walls Lab

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 31.05.2021

20 квітня студентка 5 курсу кафедри екології та біомоніторингу Борук Олена отримала перше місце в другому, всеукраїнському етапі міжнародного конкурсу Falling Walls Lab. Її робота на тему Breaking the wall of wastewater treatment виборола перемогу серед проектів, представлених учасниками з усієї України – аспірантами та кандидатами наук. Проект пройшов на наступний – міжнародний – етап конкурсу, який буде проходити 6-9 листопада в Берліні, в ньому візьмуть участь фіналісти зі 100 країн світу.

читати далі>>>


РЕЄСТРАЦІЯ НА ЄВІ

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 28.05.2021

1В університеті триває реєстрація майбутніх вступників до магістратури для складання Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови. На даний час зареєструвалися для складання ЄВІ близько 40 % випускників бакалаврату. Нагадаємо, що цього року всім вступникам до магістратури на основі диплома бакалавра обов’язково потрібно буде подати результат ЄВІ з іноземної мови при вступі на навчання за будь-якою спеціальністю.

читати далі>>>


Обговорення проекту ОПП 201 Агрономія на розширеному засіданні кафедри агротехнологій та грунтознавства

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 28.05.2021

27 травня 2021 року відбулося розширене засідання кафедри агротехнологій та ґрунтознавства, в якому також взяли участь галузеві стейкхолдери. На засіданні відбулось активне обговорення проекту ОПП спеціальності 201 Агрономія другого (магістерського) рівня вищої освіти. У результаті обговорення було прийнято рішення про внесення змін до ОПП та перегляду складу робочої групи.

читати далі>>>


Воркшоп iз дистанційних методів дослідження рослинного покриву

Опубліковано: Никирса Тетяна Дмитрівна, 26.05.2021

Буджак В.В.У рамках реалізації проєкту 2020.01/0140 «Трав'яні біотопи України загально-європейського значення: сучасний стан, масштаби втрат та стратегія збереження в умовах глобальних кліматичних змін і антропогенної трансформації довкілля» доцент кафедри Василь Буджак 17-18 травня 2021 року брав участь у воркшопі з дистанційних методів дослідження рослинного покриву з використанням дронів.

читати далі>>>


Відзначення буковинських науковців

Опубліковано: Никирса Тетяна Дмитрівна, 21.05.2021

нагородження Олени Волуци14 травня 2021 року напередодні Дня науки у Департаменті освіти і науки обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки відзначили почесними грамотами, дипломами та подяками 12 найкращих буковинських науковців, серед яких завідувач Гербарію - Олена Волуца ...

читати далі>>>


Кафедра молекулярної генетики та біотехнології вітає всіх з Днем Вишиванки!

Опубліковано: Діденко Наталія Олександрівна, 20.05.2021

Сьогодні, 20 травня, співробітники кафедри молекулярної генетики та біотехнології зустрілись on-line, щоб привітати один одного з нагоди свята Дня Вишиванки, яке було започатковане в нашому рідному місті Чернівці.

 

читати далі>>>


Академічна доброчесність

Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 20.05.2021

19 травня 2021 року кафедра землевпорядкування та кадастру взяла участь у вебінарі з академічної доброчесності на тему "Об'єктивність оцінювання як елемент академічної доброчесності" для співробітників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

читати далі>>>


Вітаємо співробітників кафедри з поченими нагородами

Опубліковано: Діденко Наталія Олександрівна, 20.05.2021

 Вітаємо з співробітників кафедри молекулярної генетики та біотехнології Ірину Панчук, Інну Буздугу та Лесю Тимочку з отриманням почесних нагород від Малої Академії Наук України та Чернівецької Обласної Державної Адміністрації. 

 Бажаємо творчих злетів та натхнення у подальшій роботі!

читати далі>>>


Вітаємо з успішним захистом кандидатської дисертації

Опубліковано: Костюк Уляна Іванівна, 19.05.2021

Щиро вітаємо співробітницю Природничого музею ПОП'ЮК Яну Анатоліївну з   успішним захистом кандидатської дисертації  "Палеогеографічні умови формування низьких терас Середнього Подністер'я та Верхнього Попруття (за фауною молюсків)".  Науковий керівник - д. геогр. н., проф.  Б. Т. Рідуш.  Захист відбувся 13 травня 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (м. Київ). 

читати далі>>>


Міжнародний день музеїв – 2021

Опубліковано: Костюк Уляна Іванівна, 18.05.2021

Щорічно, 18 травня, відзначають Міжнародний день музеїв. Цей рік є для нас особливим, оскільки Природничому музею Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича виповнюється 145 років із дня заснування. Цьогоріч наш Музей, всупереч сучасним умовам пандемії, відзначив традиційне свято музейництва - вперше в незвичному онлайн-форматі.

читати далі>>>