КАФЕДРА ЕКОЛОГІЇ ТА БІОМОНІТОРИНГУ РАЗОМ З «ЕКОЛОГІЧНОЮ ВАРТОЮ»

Опубліковано: Зароченцева Оксана Дмитрівна, 07.05.2024

01.05.2024 року кафедра екології та біомоніторингу приєдналася до активного святкування 25-річчя ВДС «Екологічна варта». «Екологічна варта» – єдина всеукраїнська дитяча громадська організація, що об’єднує дітей і молодь, які свідомо спрямовують свої зусилля на захист довкілля та навчаються бути активними природоохоронцями.

Святкування проходило у формі акції «Моє дерево Перемоги», а також за благоустроєм території навчально-дослідної земельної ділянки КЗ ЧОЦЕНТУМ (площа – 0,9494 га) і дендрарію закладу.

За такої активної участі студентів ІІ і ІV курсів кафедри, організованих Уляною ЛЕГЕТОЮ і Надією ПОДЮК, та у співпраці зі співробітниками екоцентру на акції висадили 55 кущів бересклета Форчуна (Euonymusfortunei) для формування зеленої огорожі. Посадковий матеріал вирощений вихованцями Чернівецького ОЦЕНТУМ.

Також студенти-екологи прийняли участь у посадці кормових овочевих культур на НДЗД Центру для забезпечення кормами тварин Контактного зоомайданчика пам’яті Василя Аксенина.

Отож, використовуємо будь-яку нагоду, акцію, щоб спільними зусиллями  зробити важливий крок у збереженні довкілля!