Матеріально-технічна база кафедри

НАВЧАЛЬНІ АУДИТОРІЇ

Лекційна (81, “Професорська зала”)
36 посадочних місць, інтерактивна дошка, мультимедійний проектор

  

Велика лекційна (83)
64 посадочних місця, велика дошка для крейди, екран для проектора

  

Лекційна аудиторія (85)
28 посадочних місць, велика магнітна дошка для крейди та маркерів, умивальник

  

Аудиторія для лаборних та практичних занять (86)
18 посадочних місць, до 10 додаткових робочих місць, холодильник для зберігання препаратів, умивальник

  

Комп’ютерний клас (84)
19 робочих місць з ОС Windows/Linux (17 ноутбуків), власна мережа, WiFi, комутатор, маршрутизатор, потужний мультифункціональний принтер/сканер, мультимедійний проектор з великим екраном

  

Лабораторія (88)
20 посадочних місць, 10 робочих місць, велика дошка для крейди, вода/каналізація, витяжна шафа, газ, спектрофотометр, фотоколориметр, муфель, термостат, електронні терези, вакуумні насоси, дистилятор та інші прилади

  

Лабораторія (87)
14 посадочних місць, 5 робочих місць, дошка для крейди, вода/каналізація, газ

  

Магістерська лабораторія (74)
5 посадочних місць, 5 робочих місць,велика витяжна шафа, вода/каналізація, газ

  

Культиваційна лабораторія (89а)
5 робочих місць, програмне реле часу для освітлення, скляні полиці для дослідження рослин

  

ЛАБОРАТОРНЕ ОБЛАДНАННЯ

 

Мікроскоп бінокулярний KONUS CRYSTAL PRO з цифровою камерою

Дозволяє вивчати мікробіологічні об’єкти, отримувати фото та відео поля зору, демонструвати зображення в реальному часі на великий екран в аудиторії.

Мікроскопи стереоскопічні МБС-10

Дозволяють досліджувати об’єкти різного розміру, використовуються в багатьох практикумах в лабораторії.

 
 

Мікроскоп МИКМЕД-2

Використовується у випадках, коли потрібне велике збільшення, але об’єкт дослідження прозорий. Зручно досліджувати мікроорганізми.

Фотоелектроколориметр КФК-3

Використовується під час лабораторного екологічного аналізу. Дозволяє проводити вимірювання оптичної густини та коефіцієнту пропускання при довжинах хвиль від 315 до 990 нм.

 
 

Спектрофотометри СФ-16, СФ-26

Використовуються під час екологічного аналізу. Дозволяють проводити вимірювання оптичної густини та коефіцієнту пропускання при довжинах хвиль від 190 до 1100 нм з великою точністю.

Рефрактометри для польових та лабораторних досліджень

Завдяки своїй компактності та невибагливості використовуються для вимірювання коефіцієнтів рефракції розчинів навіть під час виїзних досліджень.

 
 

Електронні терези

Надають можливість проводити точні відбори проб та реактивів за вагою, деякі терези завдяки вбудованому акумулятору можна використовувати під час виїзних робіт.

pH-метр pH-150МА

Використовується для вимірювання pH, окисно-відновного потенціалу та температури розчинів під час лабораторних екологічних досліджень.

 
 

Портативний pH-метр Checker “Hanna” PH-600

Завдяки невеликим розмірам та незалежному живленню може бути використаний для вимірювання pH розчинів під час лабораторних та польових екологічних досліджень у складних умовах.

Газоаналізатор УГ-2

Використовується для вимірювання масових концентрацій шкідливих речовин в повітряному середовищі приміщень. Наявний широкий набір індикаторних трубок на різні речовини.

 
 

Муфельна піч СНОЛ

Електричний нагрівальний прилад, що дозволяє досягнути температур понад 1000°С. Використовується для спалювання об’єктів під час аналізу.

Сушильна шафа

Електричний нагрівальний прилад, дозволяє досягнути температур до 300°С. Використовується для висушування об’єктів аналізу під час екологічних досліджень.

 
 

Водяна баня ВБ-10

Електричний нагрівальний прилад, дозволяє досягнути температур до 100°С. Використовується як водяний термостат під час виконання різних методик досліджень, якщо є необхідність тривалого нагрівання при заданій температурі.

Опромінювач бактерицидний

Випромінює жорсткий ультрафіолет, завдяки чому дозволяє як дезинфікувати приміщення, так і проводити екологічні дослідження щодо впливу УФ-випромінювання.

 
 

Лабораторна центрифуга ОПн-8

За її допомогою можна швидко розділяти різноманітні багатофазні системи, проводити осадження, очищення проб від твердих домішок тощо. Використовується в лабораторії під час екологічних досліджень.

Струшувач лабораторний АВУ-6с

Використовується для струшування пробірок, колб з розчинами, яки вимагають тривалого перемішування.