Новини
Наукова весна
Опубліковано: Казімір Іван Іванович, 12.02.2024
XIVМіжнародна науково-технічна конференція аспірантів та молодих вчених «Наукова весна»
27-29 березня 2024 р. відбудеться конференція, до участі в якій запрошуються: аспіранти, докторанти та молоді вчені. Форма участі – заочна (дистанційна), з виступом або без виступу. Участь у конференції – безкоштовна.
Тематичні напрями роботи конференції:
Секція 1 – Технології видобутку, переробки та транспортування корисних копалин
Секція 2 – Технологія машинобудування
Секція 3 – Автомобільний транспорт
Секція 4 – Транспортні системи та енергомеханічні комплекси промислових підприємств
Секція 5 – Геодезія та землеустрій
Секція 6 – Науки про землю
Секція 7 – Будівництво, геотехніка та геомеханіка
Секція 8 – Сучасні питання екології та захисту довкілля
Секція 9 – Безпека праці
Секція 10 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
Секція 11 – Кіберфізичні та інформаційно-вимірювальні системи
Секція 12 – Інформаційні технології та телекомунікації
Секція 13 – Економіка і управління
Секція 14 – Гуманітарні науки
Секція 15 – Інжиніринг і дизайн в машинобудуванні
Секція 16 – Гірнича промисловість та геоінженерія
Секція 17 – Публічне управління та адміністрування
Секція 18 – Право
Секція 19 – Матеріалознавство та технічна естетика
Секція 20 – Хімічні, біохімічні та медичні технології
Секція 21 – Підприємництво та торгівля
Секція 22 – Туризм, рекреація та гостинність
Секція 23 – Маркетингові технології. Суспільні комунікації. Медіа студії.
Для участі у конференції необхідно до 24 березня 2024 р. надіслати на електронну адресу bieloborodova.m.v@nmu.one наступні документи:
- Заповнену заявку на участь у конференції.
- Скан-копію підписаної заяви про відсутність плагіату.
- Тези оформлені згідно вимог.
При відправленні листа на електронну пошту обов’язково вкажіть в темі повідомлення номер та назву секції. Інформація про прийняття тез для участі в конференції має бути надіслана у відповідь на ваш лист протягом 3-х робочих днів. В іншому випадку, просимо продублювати заявку. За результатами конференції буде сформовано електронний збірник, який буде розміщено протягом місяця з дати проведення конференції на сайті НТУ «Дніпровська політехніка» за посиланням: https://rmv.nmu.org.ua/ua/arkhiv-zbirok-konferentsiy/naukova-vesna.php
Вимоги до оформлення тез
Текст рукопису доповіді виконується об’ємом до 2-х повних сторінок, виконані однією з робочих мов конференції (англійська або українська), включаючи рисунки і таблиця з полями:
верхнє і нижнє – 20 мм;
ліве і праве – 25 мм.
Сторінки не нумерувати. Рукопис тез оформити із застосування редактора Microsoft Word шрифтом Times New Roman розміром 12 пт (міжрядковий інтервал 1), абзацний відступ 1. Індекс УДК наводиться обов’язково. У кінці статті може бути приведений список використаних джерел.
Графічний матеріал (рисунки, графіки, схеми) слід виконувати впровадженими об’єктами (по тексту) і розташовувати після посилання на них. Під кожним рисунком вказується його номер і назва, наприклад (Рисунок 2 – Функціональна схема пристрою). Рисунки відділяються від основного тексту пустим рядком. Всі позиції, позначені на рисунку, повинні бути пояснені в тексті.
Математичні формули і знаки повинні бути зрозумілі. Показники, ступені та індекси повинні бути менше основних знаків і виконуватися відповідно до редактора формул Microsoft Equation. Формули нумеруються (справа в круглих дужках, не відступаючи від правого поля) тільки в тому випадку, якщо на них в тексті є посилання. Між крайніми знаками формули і текстом повинен виконуватися один інтервал.
Таблиці повинні мати назви і порядковий номер, наприклад:
Таблиця 2
Результати моделювання
Таблиця розташовується після згадки по тексту і відділяється від основного тексту інтервалом.
Список використаних джерел повинен бути наведений наприкінці тез, складений в порядку згадування у тексті, оформлений відповідно ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання». Посилання на літературу вказувати у квадратних дужках.
Структура представлення матеріалу повинна відповідати наступній схемі:
- у лівому верхньому кутку, проставляється індекс за універсальним десятковим класифікатором (УДК);
- через один інтервал без відступу від лівого краю друкуються рядковими напівжирними літерами прізвище та ініціали автора(-ів) (не більше двох), їх вчений ступінь та посада (обов’язково вказати кафедру або відділ);
- на наступному рядку друкується курсивом не жирними буквами повне найменування установи, що представила матеріал, місто, країна;
- через рядок прописними напівжирним шрифтом не відступаючи від верхнього поля, без перенесень, назву тез доповіді по центру;
- через один інтервал друкується основний текст доповіді (міжрядковий інтервал 1).
Тези публікуються в авторській редакції. Оргкомітет може не поділяти думку, висловлену авторами тез доповідей. Оргкомітет залишає за собою право відмовити у прийнятті тез доповіді у разі неналежного їх оформлення, при наявності бібліографічних посилань на публікації країни-агресора, при наявності ознак порушення академічної доброчесності (академічного плагіату, фабрикації, фальсифікації).