Чергове засідання студентської проблемної групи «STEM-технології в освіті (біологія, здоров’я людини)»

Опубліковано: Волуца Олена Дмитрівна, 27.05.2024

22 травня 2024 р. на кафедрі ботаніки та природоохоронної діяльності студенти наукової проблемної групи «STEM-технології в освіті (біологія, здоров’я людини)» обговорювали шляхи упровадження STEM-технологій під час навчання шкільних курсів «Біологія» та «Основи здоров’я». Обговорювали питання: 1) можливості використання віртуальних лабораторій та симуляцій і створення інформаційних буклетів про здоровий спосіб життя, як упровадження елементів STEM-технологій для формування мотивацій до здорового способу життя учнів закладів загальної середньої освіти (студентка 302 групи Глевко Юлія); 2) використання STEM-технологій для контролю навчальних досягнень учнів з біології (студентка 302 групи Варадовська Діана); 3) упровадження STEM-орієнтованого навчання для активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів з біології (студентка 302 групи Монарха Каріна).