СНТ ім.П.О.Кучинського

Заявка на вступ
Статут СНТ ім. П.О. Кучинського
Організаційна структура
План роботи на навчальний рік

 


Студентське наукове товариство імені Петра Олександровича Кучинського постало на базі наукового гуртка, створеного на кафедрі грунтознавства та землевпорядкування (нині кафедра грунтознавства) 10 вересня 2002 року. Ініціаторами наукового об`єднання виступили студенти кафедри Лілія Гнатишин, Леся Кривенко, Тетяна Пую, Людмила Чорневич, Оксана Войцехівська та молодий науковець, асистент кафедри Володимир Андрійович Нікорич. Ідея студентів була підтримана педагогічним колективом та керівництвом кафедри.


Ось де і в який спосіб народилась ідея
на передньому плані, зліва на право:
О.Войцехівська, Л.Гнатишин, Л.Кривенко та Т.Пую.

На перших установчих зборах була обговорена модель функціонування гуртка та прийняте одностайне рішення щодо назви. Студенти вирішили відзначити у назві свого об`єднання першого фундатора кафедри, відомого буковинського грунтознавця - Петра Олександровича Кучинського.  Не дивно, що в рамках роботи гуртка, перша доповідь була присвячена постаті науковця, яку зробила Лілія Гнатишин після місячної роботи в архівах університету та області.  

Розпочинав свою роботу гурток, як об`єднання 8 студентів, щорічно поповнюючись новими активними членами. У 2010 році було прийнято рішення, про зміну формату і створення на базі гуртка студентського наукового товариства.

Основною метою роботи СНТ імені Петра Олександровича Кучинського є поглиблення знань, всебічне сприяння наукової, винахідницької та іншої творчої діяльності студентів, розвиток власних здібностей, їх реалізації, а також з метою освітньої та культурно-просвітницької творчої діяльності. 

Основним завданням протягом всього періоду існування СНТ є організація наукової роботи студентів та популяризація ґрунтознавства в молодіжному середовищі. 

Найбільш активними членами СНТ були підготовлені наукові проекти, які представлялись на різних рівнях. На рахунку гуртківців кілька перемог на Всеукраїнських конкурсах з грунтознавства та Олімпіадах з агрономії, зокрема Н.Галак, І.Думіх, О.Крижанівський.  

В 2015 році, активні члени гуртка Червоногродська Інна та Гуменяк Леся взяли участь Всеукраїнській Олімпіаді з агрономії, яка проходила на базі Миколаївського аграрного університету. Наші гуртківці показали гарну підготовку, що дозволило Червоногродській І. зайняти І місце в номінації кращі теоретичні знання з рослинництва та отримати диплом І ступеня.

В цьому ж році, гуртківцями була започаткована акція з субтитрування англомовних роликів, які популяризують аграрні дисципліни, а також висвітлюють в науково-популярному руслі роль грунтів у біосферних процесах, доцільність біологізації землеробства та зменшення антропопресії на довкілля.

Значну роботу члени СНТ проводять з популяризації свого рідного навчального закладу, свого майбутнього фаху та дозвілля студентів.

З ініціативи Андрія Панчука на кафедральному Youtube каналі з'явилися розділи, присвячені участі членів товариства у польових дослідженнях та в активному відпочинку. Він же і створив групу, в яку входили Сергій Гончарук, Христина Слободян, Владислав Курилюк та Станіслав Вінницький, які відзнімали та монтували відповідні відповідні ролики. 

 

Польові дослідження з використанням дистанційних методів.
(Ось так ми запускали БПЛА, а також вимірювали вологість, твердість, електроємність та електропровідність грунтів).

З переходом на дистанційну форму навчання, через карантин, робота СНТ перейшла дещо у віртуальну площину, але не припинилась. Було створено більше десяти мотиваційних роликів, спрямованих на допомогу абітурієнтам розібратися у складнощах вступної компанії, а також почути із "першоджерел" про особливості навчання та працевлаштування.

Друзі! Якщо Ви ще не члени Студентського наукового товариства імені Петра Олександровича Кучинського, але хочете проявити себе не тільки в навчанні, приходьте до нас! Зробити це легко, просто заповніть форму.