Оголошення

До уваги студентів спеціальності 201 Агрономія!

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 24.05.2022

31 травня 2022 року відбудеться розширене засідання кафедри з обговорення змін до ОПП "Технології виробництва та агроменеджмент". Запрошуються всі бажаючі взяти участь в оптимізації програми. 

читати далі>>>


До уваги студентів, що беруть участь в конференції!

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 25.04.2022

Cтудентська наукова конференція. Підсекція агротехнологій та ґрунтознавства відбудеться в четвер 05 травня 2022 року в онлайн форматі, початок 15.00 год.

читати далі>>>


Дії населення в умовах воєнного стану та домедична допомога

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 28.02.2022

У вівторок  1 березня 2022 року, о 9.50 год, буде проведено  вебінар на тему: «Дії населення в умовах воєнного стану та домедична допомога».  Приєднатися до вебінару можна за посиланням: https://meet.google.com/ewi-zocz-nzy

читати далі>>>


Запрошуємо до обговорення проєкту ОП "Технології виробництва та агроменеджмент"

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 18.02.2022

До уваги студентів, роботодавців та академічної спільноти пропонується до обговорення проект освітньої програми першого (бакалаврського) рівня освіти за спеціальністю 201 "Агрономія" - Освітня програма "Технології виробництва та агроменеджмент".

Пропозиції прохання надсилати гаранту програми, Смазі Івану Степановичу на електронну пошту i.smaga@chnu.edu.ua

Ознайомитись з проєктом можна за посиланням >>>

читати далі>>>


З нагоди святкування Всесвітнього дня грунту

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 01.11.2021

Шановні студенти! Прохання прийняти участь в урочистому  засіданні студентсько-викладацького колективу  з нагоди святкування Всесвітнього  дня грунту, що відбудеться 10 грудня 2021 року на кафедрі агротехнологій та ґрунтознавства, аудиторія 19.

читати далі>>>


Відкрита зустріч з експертами НАЗЯВО за ОП 201 Агрономія

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 14.09.2021

20 вересня 2021 в 14:40 відбудеться відкрита зустріч з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за освітньо-професійною програмою 201 Агрономія за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

читати далі>>>


До уваг призовників 1-6 курсів!

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 06.09.2021

Увага! Повідомлення від Військово-мобілізаційного відділу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича про необхідність усім хлопцям-призовникам 1-6 курсів (включно відвідувачам військової кафедри) з’явитися на військову кафедру з посвідченням призовника для отримання довідки Ф-17 (Про відстрочку) та подання її до 1 жовтня поточного року до відповідного військового комісаріату; усім хлопцям-вступникам 2021 року слід обов’язково з’явитися на військову кафедру з паспортом громадянина України (якщо ID, тоді й Витягом (довідкою) про реєстрацію),військово-обліковим документом, фото 3×4 (1 шт.) для уточнення облікових даних за місцем навчання.

читати далі>>>


Запрошуємо до обговорення проекту магістерської ОПП «АГРОНОМІЯ»

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 27.05.2021

До уваги студентів, роботодавців та академічної спільноти!

Просимо всіх, хто зацікавлений в покращенні освітньої програми другого рівня вищої освіти, за спеціальністю 201 - Агрономія, взяти участь в її обговоренні.  За цим посиланням доступний проект освітньої програми.

читати далі>>>


Горизонти ґрунтознавства

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 26.04.2021

Запрошуємо взяти участь у науковій інтернет-конференції студентів і аспірантів «Горизонти ґрунтознавства», яка відбудеться  12 травня 2021 року у форматі он-лайн на платформі ZOOM

читати далі>>>


До уваги випускників та студентів спеціальності "Агрономія"!

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 21.01.2021

Контінентал Фармерз Груп — сільськогосподарська компанія з міжнародними інвестиціями, яка працює у Західноукраїнському регіоні, залучаючи в свою команду найкращих професіоналів галузі і застосовуючи у своїй діяльності передові практики агровиробництва,
новітні технології та сучасну техніку, запрошує на стажування молодих спеціалістів на посаду Агроном, Механік с/г техніки

читати далі>>>


Проєкт ОП "Технології виробництва та агроменеджмент"

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 21.09.2020

Шановні студенти, викладачі, працівники аграрної галузі, роботодавці, випускники!  Пропонуємо до обговорення проєкт освітньо-професійної програми  "Технології виробництва та агроменеджмент" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.   

Зауваження та пропозиції  просимо надсилати на електронну адресу y.dmytruk@chnu.edu.ua

читати далі>>>


Кейс-чемпіонат від компанії СУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА – Farmi AppChallenge

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 02.03.2020

Проект буде цікавий, в першу чергу, для студентів спеціальності Агрономія. Студенти мають нагоду отримати запрошення на роботу до провідної аграрної компанії України. А команду переможців чекає подорож до Парижа. 

читати далі>>>


Оберіть свій банк

Опубліковано: Демид Ірена Едуардівна, 22.02.2018

Шановні студенти, які отримують стипендію, вам необхідно написати заяву про вибір банку, яким бажаєте обслуговуватися для нарахування стипендії. 

читати далі>>>


До уваги студентів IV та V курсів кафедри грунтознавства!

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 30.08.2017

Затверджено графік проходження навчально-наукової (IV курс) та виробничо-наукової практики (V курс) для студентів кафедри грунтознавства, а також дати виходу на заняття.

читати далі>>>


Розширене засідання кафедри грунтознавства

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 09.06.2016

У вівторок 14.06 о 14-30 (ауд.19 корп.3) відбудеться апробація дисертаційного дослідження

читати далі>>>