Студенту

Студпрофбюро

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 17.12.2015

Первинна профспілкова організація студентiв Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – це офіційно зареєстрована органiзацiя студентiв унiверситету, основною метою якої є представництво, здiйснення та захист учбових, соцiально-економiчних прав та iнтересiв своїх членiв. Наша організація входить структурною одиницею у профспілку працівників освіти і науки України.
  
9 ПЕРЕВАГ БУТИ З НАМИ!
 
  • Захист прав та гарантії допомоги у ситуації, яка в цьому потребує
  • Можливість отримання матеріальної допомоги
  • Можливість бути премійованим у випадку активної громадської діяльності
  • Можливість пошуку роботи за допомогою послуг "Університетського центру кар`єри"
  • Постійна поінформованість (23 інформаційних стенди на всіх факультетах, інститутах та у гуртожитках, сайти, газета, радіо, соціальні мережі)
  • Можливість дешевого літнього відпочинку на морі та горах
  • Цікаве та незабутнє студентське життя (90% культмасових заходів у ЧНУ фінансується профспілковою організацією студентів)
  • Можливість самореалізації в комісіях та інших підрозділах профспілкової організації студентів
  • Економія власних коштів за допомогою профспілкової ID картки
  
Якщо ти хочеш жити і навчатися в гідних умовах, знати свої права та вміти їх відстоювати, здобути першокласні організаторські здібності та отримати максимум від студентського життя — ЗВЕРТАЙСЯ ДО ПРОФСПІЛКИ СТУДЕНТІВ ЧНУ!
 

 

 

Голова профбюро інституту: 

Надвинична Катерина 
400 – А 
+380672767918 
K.Nadvynychna@student.cv.ua
вул. Небесної Сотні 4 / кімната 409 (3)

 

 

 Склад профбюро інституту:

 

 

 

Кунка Христина

(заступник голови профбюро)
421–Б
+380954553901
H.Kunka@student.cv.ua

 

 

 

Міщук Микола

305
+380980683697
M.Mischuk@student.cv.ua

 

 

 

Федорів Іван

205
+380951937300
I.Fedoriv@student.cv.ua

 

 

 

Івасик Христина

400–Б
+38099782163
K.Ivasyk@student.cv.ua

 

 

Мельничук Ліда

303
+380950286370
L.Melnychuk@student.cv.ua

 

 

 

 

Вербовецька Анжеліка

221 - Б
+380988580485

A.Verbovetska@student.cv.ua