Студенту: Корисні посилання
ЕЛЕКТРОННЕ НАВЧАННЯ

Всі електронні курси на новій платформі.
Тепер всі новостворені та перезалиті курси знаходяться в єдиному інститутському списку, потрапити на який можна за посиланням (тільки для авторизованих користувачів)


Сайт університету | Бібліотека університету | ЧНУ-оnline

 

РОЗКЛАДИ ТА ГРАФІКИ: 

РЕКВІЗИТИ:

Оплата за навчання


 

ПРИКЛАДИ ЗАЯВ:

ОФОРМЛЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ:  

 

      ON-LINE сервіси:   

Шановні студенти!  В рубриці "Студенту" Ви можете скористатись послугою замовлення довідок on-line, а також опублікувати своє Оголошення чи Новину, які потраплятимуть тільки у відповідну рубрику в цій зоні сайту, не змішуючись з іншими публікаціями в новинних блоках та в стрічці оголошень сайту. Подавайте матеріали, які можуть зацікавити колег або замовляйте довідку з місця навчання через он-лайн форми. 

   
   

 

Перевірити запит >>>

 


Студенту

Піжамна вечірка

Опубліковано: Анна Волкова, 17.03.2023

Ми знаємо, що всі студенти люблять спати. І ви праві, здоровий сон це основа успіху! Тож спеціально для вас нашою парламентською командою до міжнародного Дня сну було організовано "Піжамну вечірку", яка відбулась на базі Campus у третьому грутожитку 17 березня. Всі охочі студенти мали змогу відпочити від студентських буднів, весело провести час за переглядом фільму, грою в настільні ігри та познайомитись з новими цікавими людьми. Ми не забули попіклуватись і про ваш комфорт, то ж забезпечили всіх крутими снеками та напоями.

читати далі>>>


"Купідони-Валентина"

Опубліковано: Анна Волкова, 14.02.2023

Студентський парламент ННІБХБ плідно працює та заохочує студентів до різних цікавих заходів, що допомагають налагоджувати стосунки у колективі інституту.

14 лютого, за ініціативи культурно-масового відділу був проведений захід до дня святого Валентина - акція "Купідони-Валентина". До нього долучились як студенти, так і викладачі.

Кожен бажаючий міг придбати валентинку та анонімно освідчитись в симпатії, кинувши свою валентику у скриньку кохання, створену для цієї мети.

Виручені кошти з були відправлені на допомогу нашій армії (1100 грн).

читати далі>>>


Думали університет – це тільки про навчання?

Опубліковано: Анна Волкова, 16.12.2022

Але це не так! Студентське самоврядування дає можливість відпочивати та реалізовувати себе творчо у різних мистецьких заходах. Спільно з ЦКІД та студентсьокю профспіклкою університету 15 грудня було організовано щорічний фестиваль ⁠«Від Романа до Йордана» (http://www.chnu.edu.ua/index.php?page=ua/news&data[5012][id]=17494).

Студенти кожного інституту/факультету/коледжу мали змогу підготувати виступ на тематику одного із зимових свят, яке вибиралось жеребкуванням. Цього року нашому інституту випала честь відкривати даний фестиваль представляючи свято Катерини.

Отож, якщо полюбляєш співати, танцювати або ж володієш акторським мистецтвом чи організаторськими здібностями, то доєднуйся до нашої команди наступного року!

читати далі>>>


Студпарламент

Опубліковано: Анна Волкова, 25.10.2022

Студентський парламент – орган студентського самоврядування, що представляє та захищає права студентів, організовує різноманітні заходи на рівні факультету чи університету та й загалом є родиною, яка в будь-який момент готова прийти на допомогу.

Це угруповання активної молоді, що здатне сприяти розвитку не тільки студенства, а й всього університету. Допомога в організації міжнародних конференцій, питання міжуніверситетського обміну, проведення свят чи змагань, посвят, концертів, благодійних акцій тощо. Студентський парламент також відповідає за співпрацю парламентарів (старост) академічних груп та кураторів.

Загалом Студпарламент Навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів нараховує 5 відділів, а саме:

1)    культурно-масовий

Якщо хочеш, щоб твої студентські роки були більш веселими, наповнені новими знайомствами і креативними інвентами то запрошуємо тебе в культурно-масовий відділ, де тебе чекатимуть море подій і людей які хочуть творити щось нове та вражаюче. Якщо твоє серце прагне піднімати людям настрій креативними подіями чи створювати атмосферу затишних вечорів або ж знімати відео з висвітлюванням найрізноманітніших тем тоді пошвидше приєднуйся до культурно-масового відділу!

2)    навчально-науковий

Хочеш бути в курсі всіх наукових новин, подій, любиш вікторини, інтелектуальні змагання і прагнеш самовдосконалюватись? Навчально – науковий відділ  чекає саме на тебе. Разом з нами ти зможеш проявити свої вміння і навіть більше: знайти свою сферу інтересів, отримати необхідні знання для розвитку та спробувати щось нове, що покаже тебе з іншої сторони.  Разом ми зможемо створити незабутні враження та розширити свій кругозір.

3)    інформаційний

Якщо тебе цікавить діяльність у медіапросторі, ти творчий, любиш малювати, креативити над постами, фотографувати, обробляти чи монтувати відео, то ми вітаємо у нашому відділі! У інформі ми займаємось оформленням соцмереж, починаючи написанням постів і закінчуючи обкладинкою для них. Кожен член відділу обирає те, що йому ближче до душі. Приєднуйся до нас!

4)    соціальний

Якщо ти співчутливий, прагнеш допомагати всьому живому, цікавишся психологією та соціологію, а також хочеш знайти нових друзів - соціальний відділ Студентського парламенту охоче прийме тебе в команду активних та цікавих людей. Ми чекаємо саме на тебе!

5)    спортивний

Любиш та розбираєшся у різних видах спорту? Тоді цей відділ для тебе. Відділ займається підготовкою інститутських збірних до університетських спартакіад та організовує різні спортивні івенти, такі як от турніри з настольного тенісу, шахів, змагань та забігів. Також любителів спорту зацікавить можливість слідкувати за спортивними новинами у світі та розказувати про них студентам нашого інституту.

На чолі кожного відділу є голова, що займається злагодженістю роботи команди, адже для реалізації ідей потрібно багато старань. Робота голів відділів контролюється головою СП ІБХБ, що, у свою чергу, має заступників та секретаря.

А як приємний бонус до проробленої роботи можна отримати додаткові бали, що враховуються при складанні рейтингових списків на призначення стипендій в кінці кожного семестру.

Хочеш реалізувати себе як творча, креативна особистість? Ти відповідальний(-а) та любиш плідно працювати, щоб отримати бажаний результат? Бачиш проблему і не бачиш перешкод для її вирішення?

Будемо раді вітати у нашій команді Студентського парламенту ННІБХБ!

Для співправці пишіть нам у Інстаграм @ sp_nnibhb_chnu (https://www.instagram.com/sp_nnibhb_chnu/) або ж на електронну пошта СП ННІБХБ: sp_ibhb@chnu.edu.ua.

Приєднуйся! Не пропускай цікаву та важливу інформацію для твого навчання!


 

читати далі>>>


Розклад

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 30.09.2022

 

 

I
курс

II 
курс

III 
курс

IV 
курс

V
курс

VІ 
курс 
 

ПН

rozklad

rozklad

 

ВТ

СР

ЧТ

ПТ

Оберіть потрібний курс, день тижня 
та клікніть на відповідну піктограмку

читати далі>>>