Студенту: Корисні посилання
ЕЛЕКТРОННЕ НАВЧАННЯ

РОЗКЛАДИ ТА ГРАФІКИ: 

РЕКВІЗИТИ:

Оплата за навчання


ОФОРМЛЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ:  

 

      ON-LINE сервіси:   

Шановні студенти!  В рубриці "Студенту" Ви можете скористатись послугою замовлення довідок on-line, а також опублікувати своє Оголошення чи Новину, які потраплятимуть тільки у відповідну рубрику в цій зоні сайту, не змішуючись з іншими публікаціями в новинних блоках та в стрічці оголошень сайту. Подавайте матеріали, які можуть зацікавити колег або замовляйте довідку з місця навчання через он-лайн форми. 

   
   

 

Перевірити запит >>>

 


Студенту

Турнір з популярної комп`ютерної гри - Dota2

Опубліковано: Катя Надвинична, 28.03.2016

 

"Всім привіт,ви знаєте що сталося цими вихідними??? Якщо ні,то слухайте: вчора, 20.03.2016 у нашому інституті відбувся. В ньому вз’яли участь три команди: 15 молодих та амбітних, веселих та цілеспрямованих, і просто терпеливих хлопців.

Змагання тривало понад 5 годин, палкі та напружені були бої, але хлопці трималися достойно.

читати далі>>>


Переможці визначені!

Опубліковано: Катя Надвинична, 24.03.2016

24.03.2016 у нашому рідному ІБХБ відбувся дуже очікуваний захід - "Турнір з шахів". У якому взяли участь надзвичайно кмітливі студенти. Турнір тривав понад дві години. Всі учасники варті першого місця, але гра вибрала все ж таки переможців. 

читати далі>>>


Під знаком Купідона

Опубліковано: Катя Надвинична, 17.02.2016

У віторок, 16 лютого 2016 року в студентському молодіжному клубі "Контакт" відбувся захід до дня закоханих "Під знаком Купідона".

Присутнім була запропонована святкова програма, яка включала святкові конкурси, за результатами яких, було визначено найкращу пару. У фіналі за звання найкращої пари змагалось 5 пар, але кращою було названо закоханих Дмитра та Марину. Всіх учасників було нагороджено призами.

читати далі>>>


Студентська наукова конференція

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 25.12.2015

 

Дата проведення: 20-22 квітня 2016 року. 


Правила подання матеріалів: Тези студентських доповідей затверджуються на засіданні кафедри та до 11 березня 2016 року подаються відповідальному по науково-дослідній роботі студентів (д.б.н., доц. Шмараков І.О.):

а) рішення кафедри про рекомендацію робіт до друку;
б) надруковані тези доповідей студентів, перевірені та підписані (олівцем на зворотній стороні) науковим керівником;
в) програма роботи секції;
г) перелік доповідей для внесення у зміст збірки тез;
д) електронні версії усіх зазначених документів.

Зважаючи на те, що конференція студентська, співавторами статей можуть бути тільки студенти. 

Студент подає до друку лише одну доповідь! 


 

Вимоги до оформлення матеріалів доповідей:

Текст статті друкується українською мовою на якісному лазерному принтері, обсягом повні сторінки А(148 на 210) з такими полями: - верхнє - 2,0 см. - нижнє - 2,0 см. - праве - 2,0 см. - ліве - 2,0 см. Ні в якому разі не А4 формат у дві колонки!!!!!) 

Щільність тексту - 36-40 рядків на сторінку (1 інтервал на комп'ютері). Розмір шрифта 11пт, підписи до рисунків, таблиці, список літератури - 10 пт. Шрифти: Times, School-book, Латинський тощо. Для абзацу відступ 5-6 мм. користуватись переносом. Формат сторінки друкованого тексту  110х160 мм.

Автор вказується в правому куті звичайним шрифтом, жирним, розміром 12 пунктів (повністю ім'я, а потім прізвище). Нижче - науковий керівник, із зазначенням перед прізвищем посади (асист., доц., проф., асп.).

Назва статті  - посередині сторінки звичайним шрифтом, жирним, розміром 12 пунктів.

Список   літератури   подається   наприкінці   статті   розміром    10   пунктів   у алфавітному порядку чи у порядку посилання. При посиланні в тексті у квадратних дужках вказувати номер позиції у списку літератури, том і сторінку [З, IV, с. 234 ]. Примітки внизу сторінки не допускаються.


Завантажити на компю`тер:

читати далі>>>


Студпарламент

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 17.12.2015

Студентська парламентська група інституту біології, хімії та біоресурсів – це орган, який покликаний захищати права студентів інституту, бути їхнім представником в адміністрації вузу та покращувати навчальний процес і дозвілля.

Стати членом парламентської групи може кожен, головне ентузіазм в громадській роботі та відповідальність.

Парламентська група нашого інституту – це дружній та злагоджений колектив старост та активістів, яким не байдужий культурний та науковий прогрес нашого інституту. 

Структурними підрозділами є відділи, а саме: науковий, культурно масовий та інформаційний. Кожен відділ очолює голова - студент нашого інституту, який формує робочу групу та відповідає за організацію заходів  в інституті. Робота голів відділів контролюється головою парламентської групи інституту. Голова парламентської групи інституту має в свою чергу заступника (заступників) та секретаря.

Збори парламентської групи проводяться щотижня у визначений час. Окрім інститутських заходів члени парламентської групи активно приймають участь в організації університетських заходів.

Склад парламентської групи інституту:

  

 

Лобода Дар’я

(голова парламентської групи інституту)
321-Б 
+380508699184, +38093114500
D.Loboda@student.cv.ua

 

 

 

Марчук Тетяна 

(заступник голови парламентської групи)
306 
T.Marchuk@student.cv.ua

 

 

 

Ткачук Лілія

(голова інформаційного відділу)
321-Б 
L.Tkachuk@student.cv.ua

 

 

 

Ткачук Соломія

(голова культмасового відділу)
205
S.Tkachuk@student.cv.ua

 

 

 

Гробова Ольга

(голова наукового відділу)
221-А  
O.Hrobova@student.cv.ua

 

Наша сторінка в соціальних мережах: Facebook, ВК, ASK (Задайте нам запитання)

Пишіть нам сюди: institute.ibhb@meta.ua

читати далі>>>