Студенту: Корисні посилання
ЕЛЕКТРОННЕ НАВЧАННЯ

Всі електронні курси на новій платформі.
Тепер всі новостворені та перезалиті курси знаходяться в єдиному інститутському списку, потрапити на який можна за посиланням (тільки для авторизованих користувачів)


Сайт університету | Бібліотека університету | ЧНУ-оnline

 

РОЗКЛАДИ ТА ГРАФІКИ: 

РЕКВІЗИТИ:

Оплата за навчання


 

ПРИКЛАДИ ЗАЯВ:

ОФОРМЛЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ:  

 

      ON-LINE сервіси:   

Шановні студенти!  В рубриці "Студенту" Ви можете скористатись послугою замовлення довідок on-line, а також опублікувати своє Оголошення чи Новину, які потраплятимуть тільки у відповідну рубрику в цій зоні сайту, не змішуючись з іншими публікаціями в новинних блоках та в стрічці оголошень сайту. Подавайте матеріали, які можуть зацікавити колег або замовляйте довідку з місця навчання через он-лайн форми. 

   
   

 

Перевірити запит >>>

 


Студенту

Вітаємо «Ratz» з перемогою!

Опубліковано: Христина Бойчук, 10.03.2021

Інтелектуальні конкурси потрібні для студентів, адже це їхня можливість реалізувати себе, показати загальний рівень знань, обмежитися не тільки одним предметом чи взагалі спеціальністю. Тому спішимо повідомити, що 10 березня в нашому інституті відбулась інтелектуальна гра брейн-ринг!

У заході брали участь 5 команд: «Мандаринова кислота», «Три капітани», «Nirvana», «Ratz», « Перше місце». Велика кількість питань, дванадцять різних категорій, які обиралися навмання. Кожна команда могла заробити бали за відповідь як на свої питання, так і на питання для інших учасників.

читати далі>>>


Студентська Рада

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 27.08.2020

Студентська рада - це орган студентського самоврядування, який діє на території студмістечка згідно з положенням про органи студентського самоврядування ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Студентські ради функціонують в кожному структурному підрозділі університету (інститутах, факультетах та коледжі). Голова Студради обирається прямим таємним голосуванням, студентами його структурного підрозділу, які проживають в гуртожитку на однорічний термін (примітка: одна особа може бути головою Студради не більше, ніж два терміни, тобто 2 роки).

За потреби, голова Студради може призначати своїх заступників або старосту поверху, де проживають студенти відповідного факультету.

Основними завданнями Студради є:

  • Забезпечувати ефективну взаємодію та співпрацю між студентами, що проживають в гуртожитку, адміністрацією студмістечка та технічним персоналом гуртожитку
  • Повідомляти студентам актуальну інформацію, що стосується гуртожитку в загальному, проживання в ньому чи організації поселення
  • За потреби взаємодіяти зі Студентським парламентом та профбюро студентів ЧНУ відповідного структурного підрозділу
  • Сприяти максимально швидкому вирішенню різноманітних проблем з якими зіштовхнувся студент: конфлікти, порушення правил ТБ, поломки обслуговуючого обладнання, відповідно, якщо проблема є безпосередньо компетенцією голови Студради або членів студради (заступників та старост поверхів).

 

 

Літак Іштван

голова Студради

+380990561668

litak.ishtvan@chnu.edu.ua

 

Касянчик Михайло

заступник голови Студради

305

+380991819564

kasianchyk.mykhaylo@chnu.edu.ua

 

Стасюк Сергій

староста 2 поверху

221

+380672997958

stasyuk.serhiy@chnu.edu.ua

 

Григорюк Олег

староста 4 поверху

306

+380951937300

hryhoryuk.oleh@chnu.edu.ua

 

Федорів Іван

староста 5 поверху

605

+380980680763

fedoriv.ivan@chnu.edu.ua

 

читати далі>>>


Організація онлайн-вікторини «Найрозумніший»

Опубліковано: Альона Мінтянська, 01.06.2020

Інтелектуальний розвиток полягає не тільки у поглибленні знань із предмету, що стосується спеціальності, тобто в одній сфері. Він вимагає багатогранності та захоплення різними науками, на питання з яких можна дати відповідь, не роздумуючи. Навчально-науковий відділ Студентського парламенту ІБХБ вирішив перевірити можливості студентів методом змагань.

29 травня о 18:00 проведена вікторина під назвою "Найрозумніший". Такі змагання були індивідуальними та походили на відоме однойменне шоу. Учасникам у кожному турі давалося досить мало часу для відповідей на питання, тому головними були кмітливість та швидкість.

читати далі>>>


Призначення в. о. голови Студентського парламенту ІБХБ

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 22.04.2020

Звітно-виборчою конференцією студентів ІБХБ, що пройшла 3 березня, прийнято звіт про роботу на посаді голови Студентського парламенту інституту Москалюк Ольги Степанівни та оцінено її роботу як дуже задовільну.

А ще ухвалено дату проведення виборів нового голови - 18 березня. Зважаючи на термінові карантинні заходи з 6 березня, унеможливилося проведення прямих, таємних виборів голови Студентського парламенту інституту.

 

читати далі>>>


Відео-візитка нашого інституту

Опубліковано: Світлана Макарчук, 16.05.2019

Ми любимо експериментувати, і не тільки у лабораторіях та на парах. Пропонуємо до вашої уваги відеоролик, який покаже кафедри інституту нашими студентськими очима. 

читати далі>>>