Студентські новини

Організація онлайн-вікторини «Найрозумніший»

Опубліковано: Альона Мінтянська, 01.06.2020

Інтелектуальний розвиток полягає не тільки у поглибленні знань із предмету, що стосується спеціальності, тобто в одній сфері. Він вимагає багатогранності та захоплення різними науками, на питання з яких можна дати відповідь, не роздумуючи. Навчально-науковий відділ Студентського парламенту ІБХБ вирішив перевірити можливості студентів методом змагань.

29 травня о 18:00 проведена вікторина під назвою "Найрозумніший". Такі змагання були індивідуальними та походили на відоме однойменне шоу. Учасникам у кожному турі давалося досить мало часу для відповідей на питання, тому головними були кмітливість та швидкість.

Під час проведення заходу існувала проблема з інтернет-підключенням та електромережею у деяких гравців. Із восьми зареєстрованих учасників (Бабійчук Марія, Матейчук Євген, Димидюк Леся, Волкова Анна, Байрак Володимир, Стратійчук Андрій, Гараджій Павло та Савюк Максим) до другого туру пройшли п’ятеро, а вже у фіналі змагалися троє учасників, де третє місце отримав Максим Савюк, друге місце - Анна Волкова, а перше - Андрій Стратійчук, виборовши таким чином титул найрозумнішого.

Вітаємо переможців та учасників, бажаємо їм сил, неймовірних успіхів та використати всю свою рвучку кмітливість на іспитах.