Студенту: Корисні посилання
ЕЛЕКТРОННЕ НАВЧАННЯ

Всі електронні курси на новій платформі.
Тепер всі новостворені та перезалиті курси знаходяться в єдиному інститутському списку, потрапити на який можна за посиланням (тільки для авторизованих користувачів)


Сайт університету | Бібліотека університету | ЧНУ-оnline

 

РОЗКЛАДИ ТА ГРАФІКИ: 

РЕКВІЗИТИ:

Оплата за навчання


 

ПРИКЛАДИ ЗАЯВ:

ОФОРМЛЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ:  

 

      ON-LINE сервіси:   

Шановні студенти!  В рубриці "Студенту" Ви можете скористатись послугою замовлення довідок on-line, а також опублікувати своє Оголошення чи Новину, які потраплятимуть тільки у відповідну рубрику в цій зоні сайту, не змішуючись з іншими публікаціями в новинних блоках та в стрічці оголошень сайту. Подавайте матеріали, які можуть зацікавити колег або замовляйте довідку з місця навчання через он-лайн форми. 

   
   

 

Перевірити запит >>>

 


Студенту

Крокодил в ІБХБ

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 02.04.2015

31.03.2014 в приміщенні гуртожитку №3 (вул. Небесної Сотні 4) відбулась гумористично-пізнавальна гра "Крокодил в ІБХБ", на якій учасники проявили кмітливість і створили приємну атмосферу.

А головне, підготувались до університетського турніру, який відбувся 02.04.2015 в СКМТ. Студенти нашого інституту виграли 3 місце.

читати далі>>>


Вітаємо наших з перемогами

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 02.04.2015

31.03.2015 жіночі та чоловічі команди ЧНУ змагались за першість. Жіноча команда інституту з футболу перемогла математиків, а чоловіча збірна з волейболу - економістів.

читати далі>>>


Що? Де? Коли?

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 30.03.2015

12 березня у приміщенні Наукової бібліотеки ЧНУ відбувся традиційний турнір з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», у якому прийняли участь 11 команд. Інтелектуальний "батл" тривав майже три години. Гра складалась із трьох турів по 12 запитань...

читати далі>>>


Нові можливості публікації студентських новин

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 23.03.2015

Шановні студенти! На сторінці "Студенту" можуть публікуватись Новини, які потраплятимуть тільки у відповідну рубрику на сторінці Студенту. Вони не будуть змішуватись з іншими публікаціями в новинних блоках на сайті з головної чи з будь-якої з кафедр.

читати далі>>>