Студентські новини

ДЕНЬ, ЩО ЗІГРІВ СЕРЦЕ І ДУШУ

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 19.11.2015

Осінній час – чу­довий час. Пора, коли хочеться  окутатись теплим пледом та пити гарячий чай. Але, мабуть, осінь славиться своїми святами, а  головне  святом Дня студента. Це свято також завітало і в Чернівецький Національний університет ім. Юрія Федьковича. Щирі та теплі привітання звучали для студентів кафедри екології та біомоніторингу від викладачів. Особливо цікавими презентаціями та веселими виступами обмінювались студенти 1- 5 курсів. Зала наповнювалась гучними  піснями під гітару, веселим настроєм та затишною атмосферою. Дуже сильно запам’яталася зворушлива  і душевна пісня «Про маму» у виконанні Ігоря Бойчука, яка викликала сльози на очах в усіх присутніх.

Особисто для  мене, як для студентки 1-го курсу,  цей захід виявився дуже потрібний.    Я була приємно здивована, адже мала змогу познайомитися з усіма студентами кафедри, побачити цікаві світлини із життя старшокурсників, поринути у світ подорожей, які нас  чекають у майбутньому, а також зрозуміти у чому полягає сенс студентського життя. Від всієї душі, від щирого серця хочу подякувати всім викладачам та учасникам за чудове подароване свято. Я впевнена, що кожний із присутніх взяв для себе частинку чогось нового та наповнився новими враженнями та спогадами, які будуть гріти серце та душу.  Я також приєднуюсь до всіх привітань і хочу побажати всім натхнення, наснаги  до життя і побільше радісних  моментів. Посміхайтесь і будьте щасливими !!!

Христина Осколіп,
студентка першого курсу