Студенту: Корисні посилання
ЕЛЕКТРОННЕ НАВЧАННЯ

Всі електронні курси на новій платформі.
Тепер всі новостворені та перезалиті курси знаходяться в єдиному інститутському списку, потрапити на який можна за посиланням (тільки для авторизованих користувачів)


Сайт університету | Бібліотека університету | ЧНУ-оnline

 

РОЗКЛАДИ ТА ГРАФІКИ: 

РЕКВІЗИТИ:

Оплата за навчання


 

ПРИКЛАДИ ЗАЯВ:

ОФОРМЛЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ:  

 

      ON-LINE сервіси:   

Шановні студенти!  В рубриці "Студенту" Ви можете скористатись послугою замовлення довідок on-line, а також опублікувати своє Оголошення чи Новину, які потраплятимуть тільки у відповідну рубрику в цій зоні сайту, не змішуючись з іншими публікаціями в новинних блоках та в стрічці оголошень сайту. Подавайте матеріали, які можуть зацікавити колег або замовляйте довідку з місця навчання через он-лайн форми. 

   
   

 

Перевірити запит >>>

 


Студенту

Благодійна ярмарка

Опубліковано: Катя Надвинична, 21.03.2017

20 березня у стінах Інституту біології, хімії та біоресурсів відбулась благодійна ярмарка, де волонтери - профбюро студентів інституту продавали домашню випічку, котру старанно готували студенти нашого ІБХБ.

Солодка благодійність присвячена діткам із особливими потребами дитячого будинку с. Магала Чернівецької області. 

читати далі>>>


Долучайтесь до благодійної акції

Опубліковано: Катя Надвинична, 22.02.2017

Профбюро студентів нашого інституту шукає людей сильних духом, які володіють позитивом та бажанням допомагати.

Вже не вперше організатори готують поїздку у Магальський дитячий будинок. Тому, якщо ти мрієш долучитися до благодійної, щорічної, традиційної акції НЕ ЗВОЛІКАЙ, ці діти потребують уваги та любові. Ти не пошкодуєш!

читати далі>>>


ФОТОСУШКА - 2016

Опубліковано: Катя Надвинична, 23.11.2016

23.11.2016 - профбюро студентів інституту проводили конкурс!

Попередньо була організована виставка мистецьких робіт - фотографії та картини талановитих студентів. Найкращу з кращих роботу обирали до 23:00 онлайн голосуванням на офіційній сторінці ІБХБ у соцмережі "ВК".

читати далі>>>


ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ БІОЛОГІЇ, ХІМІЇ ТА БІОРЕСУРСІВ

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 18.11.2016

 

  •  Загальний обсяг дипломної роботи студента 4-го курсу (без додатків) має складати 30-35 стор., 5-го курсу (спеціалісти) – 40-50 стор., 5-го курсу (магістри) – 50-60 стор.
  • У розділ «Матеріали і методи дослідження» необхідно включити підрозділи «Охорона праці та безпека у надзвичайних ситуаціях» та «Статистична обробка даних».
  • Титульний аркуш роботи має бути оформлений за формою, яка відповідає актуальним вимогам МОН України.
  • Обсяг огляду літератури у дипломних роботах студентів 4-го та 5-го курсів не повинен перевищувати 30% від загального об’єму роботи.
  • Під час написання роботи студент 4-го курсу має використати 20-25, 5-го (спеціалісти) – 25-30, 5-го (магістри) – 30-35 літературних джерел, із яких мінімум 20% джерел іноземною мовою. Приблизно половина джерел має бути видана за останні 15 років.
  • Для дипломної роботи студента 4-го курсу достатньо 2-4 висновки, 5-го – 4-5. Загальний обсяг висновків не має перевищувати 1 стор.
  • Тривалість доповіді для студентів 4-го курсу становить 5-6 хв, 5-го курсу – 6‑7 хв.

читати далі>>>


Інформаційна хвилинка

Опубліковано: Катя Надвинична, 03.10.2016

У понеділок в 19 аудиторії корпусу №3, тобто в стінах нашого дому - Інституту біології, хімії та біоресурсів, відбувся невеличкий пізнавальний семінар - "Інформаційна хвилинка". Надісь інформація, яку надавали для студентів першого курсу, була корисною, пізанавальною та повчальною і - НОВОЮ.
Отже, про що говорили...

читати далі>>>