Студенту: Корисні посилання
ЕЛЕКТРОННЕ НАВЧАННЯ

РОЗКЛАДИ ТА ГРАФІКИ: 

РЕКВІЗИТИ:

Оплата за навчання


ОФОРМЛЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ:  

 

      ON-LINE сервіси:   

Шановні студенти!  В рубриці "Студенту" Ви можете скористатись послугою замовлення довідок on-line, а також опублікувати своє Оголошення чи Новину, які потраплятимуть тільки у відповідну рубрику в цій зоні сайту, не змішуючись з іншими публікаціями в новинних блоках та в стрічці оголошень сайту. Подавайте матеріали, які можуть зацікавити колег або замовляйте довідку з місця навчання через он-лайн форми. 

   
   

 

Перевірити запит >>>

 


Студенту

Інформаційна хвилинка

Опубліковано: Катя Надвинична, 03.10.2016

У понеділок в 19 аудиторії корпусу №3, тобто в стінах нашого дому - Інституту біології, хімії та біоресурсів, відбувся невеличкий пізнавальний семінар - "Інформаційна хвилинка". Надісь інформація, яку надавали для студентів першого курсу, була корисною, пізанавальною та повчальною і - НОВОЮ.
Отже, про що говорили...

читати далі>>>


Квест першокурсників - 2016

Опубліковано: Катя Надвинична, 16.09.2016

Дорогі друзі, нещодавно відбулась неймовірна весела подія, хто не приймав участь - той сильно пожаліє, переглядаючи свіжі фото щасливих першокурсників!

У четвер (15.09) відбулась спортивно-розважальна гра "Квест першокурсників - 2016" у якій приймали участь суперсильні 4 команди, але перемогу здобули першачки-біологи "МЕСНИКИ".

читати далі>>>


Турнір з популярної комп`ютерної гри - Dota2

Опубліковано: Катя Надвинична, 28.03.2016

 

"Всім привіт,ви знаєте що сталося цими вихідними??? Якщо ні,то слухайте: вчора, 20.03.2016 у нашому інституті відбувся. В ньому вз’яли участь три команди: 15 молодих та амбітних, веселих та цілеспрямованих, і просто терпеливих хлопців.

Змагання тривало понад 5 годин, палкі та напружені були бої, але хлопці трималися достойно.

читати далі>>>


Переможці визначені!

Опубліковано: Катя Надвинична, 24.03.2016

24.03.2016 у нашому рідному ІБХБ відбувся дуже очікуваний захід - "Турнір з шахів". У якому взяли участь надзвичайно кмітливі студенти. Турнір тривав понад дві години. Всі учасники варті першого місця, але гра вибрала все ж таки переможців. 

читати далі>>>


Під знаком Купідона

Опубліковано: Катя Надвинична, 17.02.2016

У віторок, 16 лютого 2016 року в студентському молодіжному клубі "Контакт" відбувся захід до дня закоханих "Під знаком Купідона".

Присутнім була запропонована святкова програма, яка включала святкові конкурси, за результатами яких, було визначено найкращу пару. У фіналі за звання найкращої пари змагалось 5 пар, але кращою було названо закоханих Дмитра та Марину. Всіх учасників було нагороджено призами.

читати далі>>>