Студентські новини

Підтримаємо своїх!

Опубліковано: Анна Волкова, 05.04.2023

Наразі триває всеуніверситетська спартакіада в якій залучені студенти всіх курсів. Команда з футболу, що зібрана нашим спортивним відділом, бере участь у спартакіаді і показує нам свої чудові результати. Незабаром відбудеться вирішальна гра, за 3 місце, проти юридичного факультету , тож підтримуємо нашу команду та бажаємо хлопцям успіху та перемоги.

P.S. Тебе цікавить спорт і ти хотів (-ла) би представити наш інститут на університетському рівні? Це саме те, що ми шукаємо! Наразі триває відбір у чоловічу та жіночу команди з волейболу та баскетболу. То ж звертайся до парламентаря академічної групи чи пиши нам на офіційні сторінки у соціальних мережах і ми разом наблизимо наш інститут до перемоги!