Студентські новини

Вражаючий фестиваль “Від Романа до Йордана” залишив у наших серцях незабутні спогади!

Опубліковано: Юлія Шаповал, 23.02.2024

Це не просто якийсь захід, а справжнє занурення в таємничий світ традицій, де кожен обряд – це як окрема квітка, що розцвітає в історії.

Глядачі мали можливість насолодитися колядками, віршуванням, маланкуванням та ворожінням. Проте, найголовніший аспект фестивалю- його благодійний характер. Зібрані кошти на “Від Романа до Йордана” будуть передані на дрон Віталія Філіпова (колишнього артиста Філармонії) і його хлопців-прикордонників 7 прикордонного загону.

Тепер ми не тільки насолоджуємося чудовими спогадами про цей день, але й знаємо, що допомогли тим, хто потребує нашої підтримки.
Вдячні кожному гостю, хто завітав на цей благодійний захід “Від Романа до Йордана” і створив неперевершену атмосферу.

Профспілкова організація студентів ДБАЄ ПРО ТЕБЕ!