Студентські новини

"Велике прибирання"

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 18.09.2023

16 вересня в Україні відбулась потужна соціальна подія - Весвітній день прибирання! Молодь Буковини, вже традиційно, приєднується до "World Cleanup Day”, формуючи разом з 70 мільйонами учасників у 191 країні світу потужну просвітницьку команду. Головною метою акції є формування в суспільстві культури чистоти, правильного поводження з відходами та дбайливого ставлення до довкілля.

Студентська рада гуртожитку #3, разом зі студентами ННІБХБ (в основному, представники кафедри геоматики, землеустрою та агроменеджменту) долучилися до акції з прибирання. Звичайно, що нашим студентам хотілось покращити стан території біля свого гуртожитку. А головне, що сам процес прибирання проходив з гумором та позитивним настроєм. Учасники акції не цуралися жартувати один над одним і посмішки не полишали обличчя студентів.