Природничий музей

Колектив музею

Опубліковано: Костюк Уляна Іванівна, 18.11.2015

Молдован О.М.

Молдован Ольга Мірчівна

Завідувач Природничого музею Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Закінчила біологічний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у 2007 році за спеціальністю «Біологія», магістр біології.

Сфера наукових інтересів – паразитофауна риб Дністровського водосховища.

    

 
   

Ірина Леонідівна Цапок

Годзінська Ірина Леонідівна 

Провідний зберігач фондів Природничого музею Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Випускниця 2007 року кафедри фізичної географії та раціонального природокористування географічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича, «Магістр географії». Після закінчення працювала на посаді лаборанта геолого-географічного музею та асистентом кафедри. З 2011 р. переведена на посаду зберігача фондів Природничого музею, з 2017 по 2021 р. – завідувач Природничим музеєм.

У 2021 р. захистила кандидатську дисертацію за шифром 11.00.11 - конструктивна географія та раціональне використання природних ресурсів у Волинському національному університеті імені Лесі Українки на тему «Географічні особливості формування та сучасний стан меліоративної системи Багненської долини».

Наразі провідний зберігач фондів Природничого музею геолого-географічного відділу та асистент на кафедрі фізичної географії, геоморфології та палеогеографії.

Є автором та співавтором понад 25 публікацій: наукових статей та тез, путівників; учасниця всеукраїнських та міжнародних конференцій, польових семінарів; суддя обласних та міських учнівських конкурсів напрямку «Геологія»; кваліфікований фахівець у галузі музейної справи.

Курси, що читає:

  • Геологія загальна та історична
  • Геологія з основами геоморфології
  • Геоморфологія
  • Інженерна геологія
  • Загальногеографічні та галузеві практики

Напрями наукових досліджень:

  • Геологія;
  • Геоморфологія;
  • Мінералогія та петрографія

  

Ірина Борисівна ТкебучаваТкебучава Ірина Борисівна

Провідний зберігач фондів Природничого музею Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Куратор зоологічних колекцій, які входять до складу  наукового об'єкту, що становить Національне надбання України (постанова Кабінету Міністрів України № 1241 від 22.09.2004 року).

Закінчила біологічний факультет Чернівецького державного університету імені Юрія Федьковича у 1991 році за спеціальністю «Біологія», кваліфікація «Біолог. Викладач біології та хімії».

 Сфера наукових інтересів - природнича музеологія, історія музею та видатних особистостей.