Новини

Вітаємо з успішним захистом кандидатської дисертації

Опубліковано: Костюк Уляна Іванівна, 19.05.2021

Щиро вітаємо співробітницю Природничого музею ПОП'ЮК Яну Анатоліївну з   успішним захистом кандидатської дисертації  "Палеогеографічні умови формування низьких терас Середнього Подністер'я та Верхнього Попруття (за фауною молюсків)".  Науковий керівник - д. геогр. н., проф.  Б. Т. Рідуш.  Захист відбувся 13 травня 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (м. Київ). 

читати далі>>>


Міжнародний день музеїв – 2021

Опубліковано: Костюк Уляна Іванівна, 18.05.2021

Щорічно, 18 травня, відзначають Міжнародний день музеїв. Цей рік є для нас особливим, оскільки Природничому музею Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича виповнюється 145 років із дня заснування. Цьогоріч наш Музей, всупереч сучасним умовам пандемії, відзначив традиційне свято музейництва - вперше в незвичному онлайн-форматі.

читати далі>>>


Вітаємо з професійним святом!

Опубліковано: Костюк Уляна Іванівна, 01.04.2021Колектив Природничого музею Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича вітає з професійним святом геологів, гідрогеологів, інженерів-геологів, геофізиків, геохіміків, геоморфологів та фізичних географів!

читати далі>>>


УСПІШНИЙ ЗАХИСТ КАНДИДАТСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ

Опубліковано: Костюк Уляна Іванівна, 26.03.2021

Щиро вітаємо завідувачку Природничого музею ГОДЗІНСЬКУ Ірину Леонідівну з  успішним захистом кандидатської дисертації "Географічні особливості формування та сучасний стан меліоративної системи Багненської долини"Науковий керівник - проф.  В.  П.  Круль.  Захист відбувся 19 березня 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради при Волинському національному університеті імені Лесі Українки  (м. Луцьк).

читати далі>>>


7 жовтня - 140 років Природничому музею

Опубліковано: Молдован Ольга Мірчівна, 07.10.2016

Шановні працівники Природничого музею Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича!

Сердечно вітаємо Вас з нагоди 140-річчя від дня заснування музею.

Своєю самовідданою і благородною працею Ви сприяєте формуванню сучасних уявлень про природу, про проблеми взаємовідносин людини з навколишнім середовищем, пропаганді охорони та раціонального використання природних ресурсів, духовному збагаченню та розвитку нашого народу.

У цей святковий день зичимо Вам невичерпних сил, творчої наснаги й нових професійних успіхів у справі збереження національної спадщини України. Доброго Вам здоров`я, щастя та благополуччя. 

читати далі>>>


19 травня - День вишиванки

Опубліковано: Молдован Ольга Мірчівна, 19.05.2016

У нашому музеї сьогодні також День вишиванки! :)

 

 

 

читати далі>>>


18 травня - Міжнародний день музеїв

Опубліковано: Молдован Ольга Мірчівна, 18.05.2016

18 травня - Міжнародний день музеїв.

Вітаємо наших співробітників і всіх колег музейників із святом!

Міжнародний день музеїв з'явився в календарі в 1977 році, коли на черговому засіданні ICOM (International Council of Museums - Міжнародна рада музеїв) було прийнято пропозицію про заснування цього свята. І з 1978 року цей день відзначається щорічно більш ніж у 150 країнах.

 

читати далі>>>


3 квітня 2016 року, неділя - день геолога

Опубліковано: Молдован Ольга Мірчівна, 04.04.2016

Цей день відзначають люди, яким цікаві сучасні фізичні процеси, що відбуваються в надрах і на поверхні планети, чия професія пов'язана з дослідженням будови та історії нашої планети. В основному геологи вивчають гірські породи, які несуть в собі великий обсяг інформації про розвиток Землі. Саме завдяки геологам ми дізнаємося про особливості життя на Землі  на протязі століть і навіть тисячоліть.

читати далі>>>


1 квітня - краєзнавчий зліт в м. Чернівці

Опубліковано: Молдован Ольга Мірчівна, 04.04.2016

1 квітня 2016 року в геолого-географічному відділі Природничого музею ЧНУ під загальним керівництвом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді було  проведено VII зліт юних туристів-краєзнавців Чернівецької області. 

читати далі>>>


8 червня – Всесвітній День океанів (World Oceans Day)

Опубліковано: Молдован Ольга Мірчівна, 09.06.2015

 До нашого музею завітало біля 170 відвідувачів. Ознайомитися з різноманіттям фауни Світового океану (і не тільки) мали змогу учні Новоселицького ліцею, Чернівецької ЗОШ №8, Гімназії №7 та ЗОШ с. Підзахаричі Путильського р-ну.

 

 

читати далі>>>