1 квітня - краєзнавчий зліт в м. Чернівці

1 квітня 2016 року в геолого-географічному відділі Природничого музею ЧНУ під загальним керівництвом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді було  проведено VII зліт юних туристів-краєзнавців Чернівецької області. У зльоті прийняло участь близько 60-ти дітей з усієї області. Учасників ознайомлено з мінералами та гірськими породами, їх фізичними та хімічними властивостями та поширенням у природі, з роботою геологічної партії та як саме досліджується геологічний розріз. А ще діти дізнались про таку цікаву науку як палеонтологія та оглянули палеонтологічну колекцію музею. По завершенню юним туристам-краєзнавцям було запропоновано дати відповіді на ряд запитань.