Колектив


Деревенко Тетяна Олександрівна, кандидат біологічних наук, директор Ботанічного саду.
Куратор колекцій: рідкісних, ендемічних і зникаючих видів; лікарських видів; водно-болотної флори; спонтанної флори. Зав. насіннєвою лабораторією.
Закінчила Чернівецький державний університет імені Юрія Федьковича за спеціальністю "Біологія", кваліфікація "Біолог. Викладач біології і хімії".
Тема кандидатської дисертації - "Staphylea pinnata L.(клокичка периста) у Буковинському Передкарпатті і Прут-Дністровському межиріччі", захищена 22 червня 2004 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Центрального ботанічного саду імені М.М. Гришка НАН України, м. Київ (шифр 03.00.05 - Ботаніка).
Сфера наукових інтересів - вивчення та збереження рідкісних видів ex situ та in situ, реінтродукція, інтродукція лікарських рослин, ландшафтний дизайн
E-mailt.derevenko@chnu.edu.ua
              botsad@chnu.edu.ua


Мислюк Олексій Захарович, заступник директора, відповідальний за роботу біобази "Жучка" .
Закінчив Чернівецький державний університет імені Юрія Федьковича в 1983 році за спеціальністю "Біологія", кваліфікація "Біолог. Викладач біології і хімії".


Виклюк Марія Ільківна, провідний фахівець, відповідальна за роботу групи дендрології відділу рослин відкритого грунту, куратор колекції листяних деревних рослин.
Закінчила Чернівецький державний університет імені Юрія Федьковича в 1973 році за спеціальністю "Біологія", кваліфікація "Біолог. Викладач біології і хімії".
Сфера наукових інтересів - інтродукція та аккліматизація деревних рослин
E-mailbotsad@chnu.edu.ua


Королюк Валентина Іванівна, провідний фахівець, відповідальна за роботу групи трав"янистих рослин відділу рослин відкритого грунту, зав. бібліотекою, куратор колекції декоративних трав'янистих багаторічників. 
Закінчила Чернівецький державний університет імені Юрія Федьковича в 1974 році за спеціальністю "Біохімія", кваліфікація "Біохімік".
Сфера наукових інтересів - інтродукція та аккліматизація декоративних трав'янистих багаторічників
E-mailbotsad@chnu.edu.ua


Коржан Ксенія Валеріївна, фахівець ІІ категорії, відповідальна за роботу відділу рослин захищеного грунту.
Закінчила Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича в 2006 році за спеціальністю "Біологія", кваліфікація "Магістр біології".
Тема кандидатської дисертації - " Синантропна флора міста Чернівці ", готується до захисту (шифр 03.00.05 - Ботаніка).
Сфера наукових інтересів - синантропна флора міста Чернівці
E-mailbotsad@chnu.edu.ua


Янчук Олена Павлівна, провідний фахівець, профгрупорг, куратор колекцій шпилькових і видів родини Ericaceae.
Закінчила Чернівецький державний університет імені Юрія Федьковича в 1992 році за спеціальністю "Біологія", кваліфікація "Біолог. Викладач біології і хімії".
Сфера наукових інтересів - інтродукція та аккліматизація деревних шпилькових рослин; інтродукція видів родин Oleaceae і Ericaceae
E-mailbotsad@chnu.edu.ua


Ряба Ірина Василівна, фахівець І категорії, куратор колекцій сукулентних рослин та рослин вологих тропіків.
Закінчила Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича в 2010 році за спеціальністю "Екологія", кваліфікація "Екологія та охорона навколишнього середовища".
Сфера наукових інтересів - інтродукція субтропічних рослин в умовах захищеного грунту
E-mailbotsad@chnu.edu.ua


Александрова Олександра Анатоліївна, фахівець ІІ категорії, відповідальна за дендрологічний розсадник на біобазі "Жучка"
Закінчила 1999 році Марійський державний технічний університет за спеціальністю "Інженер садово-паркового будівництва".
Сфера наукових інтересів - інтродукція та аккліматизація представників родини Caprifoliaceae
E-mailbotsad@chnu.edu.ua


Гаврилаш Марія Афанасіївна, фахівець ІІ категорії, куратор колекції родини Liliaceae.
Закінчила в 2006 році Подільський державний аграрно-технічний університет за спеціальністю "Зооінженерія", кваліфікація "Технолог виробництва і переробки продукції тваринництва". В 2011 році закінчила заочне відділення Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за спеціальністю "Біологія".
Сфера наукових інтересів - інтродукція та аккліматизація представників родини Liliaceae
E-mailbotsad@chnu.edu.ua


Шинкар Олександр Миколайович, фахівець ІІ категорії
Куратор колекції листяних деревних рослин.
Закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича в 2007році за спеціальністю "Біологія", кваліфікація "Магістр біології".
Сфера наукових інтересів - інтродукція та аккліматизація листяних деревних рослин
E-mailbotsad@chnu.edu.ua


 

 

Полянська Ірина Георгіївна, провідний фахівець, куратор колекції троянд, екскурсовод.
Закінчила заочне відділення Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в 2001 році за спеціальністю "Біологія", кваліфікація "Біолог. Викладач біології і хімії".
Сфера наукових інтересів - інтродукція деревних видів родини Fabaceae 


Беженар Світлана Василівна, провідний фахівець, відповідальна за роботу відділу паркознавства, що розташований на території дендропарку "Чернівецький".
Закінчила в 1988 році технікум за спеціальністю "Квітникар", кваліфікація "Магістр квітниково-декоративного господарства". В 2009 році - заочне відділення Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича спеціальністю "Біологія".


 

Раренко Ольга Ілларіївна, фахівець І категорії, відповідальна за розсадник трав'янистих рослин на біобазі "Жучка"
Закінчила Чернівецький державний університет імені Юрія Федьковича в 1984 році за спеціальністю "Біологія", кваліфікація "Біолог. Викладач біології і хімії".