Новини

Партерні троянди Резиденції оброблені фунгіцидами

Опубліковано: Деревенко Тетяна Олександрівна, 26.05.2020


Навесні в період нестійких температур і підвищеної вологості троянди часто вражає борошниста роса. Це небезпечна хвороба рослин, що викликається паразитичними грибами.
Нами обстежені троянди в партері Резиденції, а також на колекційних ділянках і в оформленні Дендропарку (відділ паркознавства). В результаті виявлене масове ураження борошнистою росою троянд в партері і помірне на колекційній ділянці. 

Фахівцями Ботанічного саду здійснено обробку Фундазолом 300 кущів паркових троянд в партері Резиденції і 270 кущів на колекційній ділянці Дендропарку. Це один з традиційних фунгіцидів, що дають досить швидкий результат в боротьбі з борошнистою росою та іншими грибковими захворюваннями троянд.

 

читати далі>>>


Самшитова вогнівка дісталась Буковини

Опубліковано: Деревенко Тетяна Олександрівна, 25.05.2020

Минулого року на кущах самшиту в партері Резиденції, а згодом і на території Ботанічного саду нами виявлений дуже небезпечний шкідник, що здатний в досить короткі строки повністю знищити насадження самшиту – вогнівка самшитова.

Батьківщина цієї комахи – країни Східної Азії (Японія, Китай, Тайвань, Корея, Індія). Самшитова вогнівка – Cydalima perspectalis (Walker,1859) відноситься до родини вогнівок трав'яних, в стадії гусені вона харчується листям та корою молодих гілочок самшиту. Цей метелик занесений в список особливо небезпечних видів шкідників в Європі.

читати далі>>>


Віднайдене поховання професора Едуарда Тангля

Опубліковано: Деревенко Тетяна Олександрівна, 11.09.2019

Після кількарічних пошуків вдалося відшукати місце поховання видатного вченого, першого директора Ботанічного саду і кафедри ботаніки професора, Едуарда Тангля

читати далі>>>


розквітла єдина жовта магнолія в колекції

Опубліковано: Деревенко Тетяна Олександрівна, 23.04.2016

magnolia denudata 'Yellow River'

magnolia denudata 'Yellow River'magnolia denudata 'Yellow River'

Розквітла єдина в колекції Ботанічного саду жовтоквіткова магнолія.

читати далі>>>


сезон цвітіння магнолій у Ботанічному саду в розпалі

Опубліковано: Деревенко Тетяна Олександрівна, 12.04.2016

magnolia denudatamagnolia denudata

Ця новина не потребує коментарів :)  

читати далі>>>