ЧЕРГОВІ ДОСЯГНЕННЯ СТУДЕНТІВ-БІОТЕХНОЛОГІВ

Опубліковано: Стус Юля Валеріївна, 10.10.2023

До Дня фармацевтичного працівника компанія Фармак проводила семінар «У фокусі «Фармак»: Стартапи» присвячений підтримці ідей, які відкривають нові горизонти у фармації.
 Компанія Фармак не лише підтримує власні інноваційні  проєкти, а й залучає до співпраці молодих перспективних фахівців. Під час заходу співробітники компанії розкрили секрети підтримки молодих команд, критерії відбору стартапів, які стануть передумовами нових біотехнологій.
 До вебінару долучилися студенти-бакалаври та магістри спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» кафедри біохімії та біотехнології.
  В межах вебінару Фармак організував квест Farmak Quiz! Наша студентка 607 групи ОР магістр Наталія Голіней стала переможницею квесту та нагороджена цінними призами. Вітаємо переможницю!