ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з біотехнології

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa , 17.04.2019

Студентка ІV курсу кафедри біохімії та біотехнології Інституту біології, хімії та біоресурсів Сумик Юлія посіла ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія».

У ІІ турі конкурсу, що відбувся у Національному університеті «Львівська політехніка», було представлено 64 студентські наукові роботи із 26 закладів вищої освіти. Юлія представила роботу на тему «Попередження нутрієнтної депривації при створенні функціональних живих кормів в аквакультурі» (науковий керівник к.б.н., доц. Худа Л.В.).

Зазначимо, що з 2016 року – це четверте поспіль призове місце у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт, виборене студентами кафедри біохімії та біотехнології, що працюють в напрямку біотехнології водних організмів.

Вітаємо студентку та її наукового керівника і бажаємо подальших успіхів !