Лекція д.б.н., професора Великого М. М.

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 15.03.2023

15 березня 2023 року Великий М.М. – д.б.н., професор, завідувач відділу біохімії вітамінів та коензимів Інституту біохімії імені О. В. Палладіна НАН України – прочитав «гостьову» лекцію “Біохімічні функції крові” для магістрантів, які навчаються за ОП «Біохімія та лабораторна діагностика», а також студентів бакалаврату кафедри біохімії та біотехнології.

Біохімічні механізми дихальної функції крові, індикаторні ензими та ензимодіагностика, дисліпідемія та ризики розвитку атеросклерозу, біохімічні механізми формування атеросклеротичної бляшки – основні питання, запропоновані лектором. Лекція виявилася не тільки пізнавальною, а й до певної міри надала можливість студентам закріпити та систематизувати свої знання з курсів «Біохімія» та «Функціональна біохімія». «Гостьові» лекції досить цікаві та корисні, тому надалі плануємо зробити їх системними.