ЛЕКЦІЯ З МАРИКУЛЬТУРИ ВІД ЗАПРОШЕНОГО ФАХІВЦЯ З МОРСЬКОЇ БІОЛОГІЇ

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 04.05.2023

Вже другий рік поспіль студенти спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» в рамках дисципліни «Інтенсивні технології в аквакультурі» мають змогу поспілкуватись із заступником директора з наукової роботи Інституту морської біології НАНУ, доктором біологічних наук Демченко Віктором Олексійовичем.
Науковець провів для студентів 3го курсу лекцію на тему: «Марикультура як інструмент підвищення продуктивності водойм та її особливості в Україні». Основна увага була приділена типам підприємств та конкретним технологіям марикультури у світі та в Україні, а також перспективам вдосконалення біотехнологій промислового культивування морських гідробіонтів – водоростей, ракоподібних, молюсків та риб.
Сподіваємось на наступні плідні зустрічі вже в очному форматі, після перемоги та повернення Віктора Олексійовича з лав ЗСУ.