Магістранти кафедри біохімії та біотехнології взяли участь у Конференції-конкурсі молодих учених

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна, 29.04.2015

23-24 квітня 2015 року магістранти кафедри біохімії та біотехнології взяли участь у Конференції-конкурсі молодих учених "Актуальні проблеми біохімії та біотехнології-2015", яка проводилась на базі Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна Національної Академії Наук України.

На конференції представляли доповіді Ніколаєв Роман на тему «Показники ендогенної інтоксикації у щурів за умов токсичного ураження на фоні аліментарної нестачі протеїну» (науковий керівник: д.б.н., професор кафедри біохімії та біотехнології Копильчук Г.П.) та Макаренко Тетяна на тему «Корекція гострих уражень печінки моноетаноламіном аміду стеаринової кислоти» (науковий керівник: д.б.н., доцент кафедри біохімії та біотехнології Шмараков І. О.).

Журі відзначило високий науковий рівень робіт і присудило відзнаку за активну участь у роботі конференції Макаренко Тетяні.

Ця подія висвітлена на офіційному сайті Інституту біохімії НАН України.