Найщиріші вітання завідувачу кафедри біохімії та біотехнології Галині Петрівні Копильчук від колективу

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна, 19.02.2016

Колектив кафедри біохімії та біотехнології з нагоди Дня народження вітає завідувача кафедри, колегу та просто чарівну Жінку Галину Петрівну Копильчук. Для нас Ви – компетентний керівник, життєвий наставник, знаюча людина, якій притаманні чуйність, сучасність, вміння вислухати та порадити. Недарма говорять, що «сила зерна – в його врожайності, сила людини – в умінні працювати з людьми». Нехай Ваша життєва нива надалі буде врожайною на доброту та натхнення. Хай доля посилає Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а Віра, Надія та Любов будуть вірними супутниками на життєвому шляху. Нехай завжди тепло і затишок родинної оселі надійно захищають від негараздів, а в майбутньому Вас чекає багато наповнених корисними справами та земними радощами років. Нехай доля дарує тільки щасливі миті життя та втілює все задумане Вами!

Колектив кафедри біохімії та біотехнології