НЕ ДАЙ СНІДУ ЖОДНОГО ШАНСУ

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна, 01.12.2015

1 грудня 2015 року до Дня боротьби зі СНІДом та в рамках навчальної програми нормативного курсу «Вірусологія» викладачами кафедри біохімії та біотехнології (д.б.н., доцент Шмараков І.О., к.б.н., доцент Кеца О.В.) організовано екскурсію в «Чернівецький обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом».

Студенти-біологи 3 курсу ознайомилися з новітніми методами діагностики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом. Фахівці центру, значна частина яких є випускниками нашого інституту, розповіли студентам про роботу центру, основним завданням якого є рання діагностика ВІЛ-інфекцій та проведення антиретровірусної терапії. Студенти із задоволенням скористалися можливістю безкоштовно пройти аналіз на виявлення ВІЛ-інфекції.