Практичне заняття на базі Чернівецького обласного центру служби крові

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 01.05.2023

28 квітня студенти кафедри біохімії та біотехнології (ОП Біохімія та лабораторна діагностика) відвідали Чернівецький обласний центр служби крові.
Студенти не тільки дізналися про правила та порядок підготовки донорів до здачі крові, а й на практиці ознайомилися з методикою визначення групи крові, резус-фактора, виявлення антиеритроцитарних антитіл. Окрема частина заняття була присвячена підходам до аналізу гематограми, отриманої при використанні гематологічного аналізатора. Жваве обговорення викликали питання щодо умов зберігання, транспортування крові, плазми та тромбоцитарної маси.
Співробітники Чернівецького обласного центру служби крові закликали студентів ставати донорами крові, яка вкрай потрібна для наших захисників.