Практичне заняття у імунологічній лабораторії

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 14.11.2022

11 листопада 2022 року в рамках вивчення дисципліни “Лабораторна імунологія” студенти ОПП Біохімія та лабораторна діагностика (спеціальність 091 Біологія) відвідали імунологічну лабораторію ОКНП "Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня". На базі імунологічної лабораторії було проведене заняття “Діагностика патологій імунної системи”. Магістри змогли на практиці ознайомитися з особливостями підготовки та зберігання біологічних зразків і реактивів для імунологічних аналізів, сучасними методами діагностики алергічних та аутоімунних захворювань. Завідувач лабораторії Нікорич Г.В. ознайомила студентів із принципами роботи імуноферментного аналізатора та особливостями сендвіч-варіанту імуноферментного аналізу.

Практичне заняття в імунологічній лабораторії дозволило закріпити фахові навички, набуті під час проведення практикуму з дисципліни “Лабораторна імунологія”.