СНІД: подумай про майбутнє – обери життя

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa , 02.12.2016

1 грудня 2016 року у Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту студенти-біологи 3-го курсу в рамках вивчення навчальної дисципліни «Вірусологія» під керівництвом доцента кафедри біохімії та біотехнології Кеци О.В. відвідали «Чернівецький обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом».
У центрі молодь проінформували про тривожну статистику захворюваності на СНІД у Чернівецькій області, розповіли про роботу центру та запобігання поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу серед населення області. Студентам показали лабораторію діагностики ВІЛ-інфекції, біохімічну лабораторію та засоби антиретровірусної терапії. Всі бажаючі мали можливість безкоштовно пройти обстеження на виявлення ВІЛ-інфекції.