Студентка кафедри біохімії та біотехнології – призер конкурсу-конференції наукових робіт

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 12.05.2021

Магістрант кафедри біохімії та біотехнології Інституту біології, хімії та біоресурсів Урсатий Марія стала призером конкурсу на кращу усну доповідь секції «Біохімія» ХVІІМіжнародної наукової конференції «Молодь і поступ біології», що відбулася 19-20 квітня у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Студентка нагороджена дипломом ІІ ступеня за роботу «Співвідношення редокс-форм убіхінону в мітохондріях нирок щурів за умов різної забезпеченості раціону нутрієнтами» (науковий керівник – к.б.н., доцент кафедри біохімії та біотехнології Волощук О.М.).

Організували науковий форум біологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, Інститут біології та наук про землю Поморської академії в Слупську (Польща) та Українське товариство фізіологів рослин.

Серед учасників конференції – студенти та аспіранти провідних ВНЗ України, а також Польщі. Загалом на конкурсі було представлено понад 200 доповідей.