СТУДЕНТКА КАФЕДРИ БІОХІМІЇ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ – АВТОР КРАЩОЇ ДОПОВІДІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

Опубліковано: Стус Юля Валеріївна, 31.05.2021

Магістрантка кафедри біохімії та біотехнології інституту біології, хімії та біоресурсів Урсатий Марія стала автором кращої доповіді в секції «Молекулярна фізіологія» XV Всеукраїнської конференції молодих вчених, присвяченій 30-річчю Незалежності України, що відбулася 26-27 травня 2021 року в Інституті молекулярної біології і генетики НАН України.

Студентка нагороджена дипломом за роботу «NADH:ubiquinone reductase activity in kidneys of rats under different nutrition supplies» (науковий керівник – к.б.н., доцент кафедри біохімії та біотехнології Волощук О.М.).

До складу наукового комітету даної конференції входять члени Вченої ради Інституту, провідні науковці, представники Ради молодих вчених ІМБГ НАН України та запрошені експерти.

Серед учасників конференції – молоді вчені віком до 35 років, а також студенти вищих навчальних закладів України. Загалом на заході було представлено понад 40 доповідей.