СТУДЕНТКА КАФЕДРИ БІОХІМІЇ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ – ПРИЗЕР КОНКУРСУ-КОНФЕРЕНЦІЇ НАУКОВИХ РОБІТ

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa , 23.04.2018

Магістрант кафедри біохімії та біотехнології Інституту біології, хімії та біоресурсів Ларіонова Катерина стала призером конкурсу на кращу усну доповідь секції «Біохімія» ХІV Міжнародної наукової конференції «Молодь і поступ біології», що відбулася 10-12 квітня 2018 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Студентка нагороджена дипломом ІІІ ступеня за роботу “Особливості метаболізму тирозину в печінці щурів за умов токсичного ураження на тлі аліментарної нестачі протеїну” (науковий керівник: к.б.н., доцент кафедри біохімії та біотехнології Волощук О.М.).

Організатори конференції – біологічний факультет Львівського університету, Інститут біології та охорони середовища Поморської Академії в Слупську (Польща), Західний науковий центр НАН України та МОН України. Серед учасників конференції – студенти та аспіранти провідних ВНЗ України, а також Польщі, Молдови, Білорусі. Загалом на конкурсі було представлено 151 усну доповідь.

Вітаємо Катерину Ларіонову з перемогою і бажаємо подальших успіхів!!!