Студентка кафедри біохімії та біотехнології – срібний призер конкурсу-конференції наукових робіт

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна, 25.04.2016

Магістрант кафедри біохімії та біотехнології Інституту біології, хімії та біоресурсів Бадяк Оксана стала призером конкурсу на кращу усну доповідь у секції «Біохімія» ХІІ Міжнародної наукової конференції «Молодь і поступ біології», що відбулася 19-21 квітня 2016 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Організатори конференції – біологічний факультет Львівського університету та Інститут біології та охорони середовища Поморської Академії в Слупську (Польща). Студентка нагороджена дипломом ІІ ступеня за роботу “Редокс-статус нікотинамідних коферментів та активність ензимів малат-аспартатного шунту у печінці тварин з токсичним ураженням на фоні білкової недостатності” (науковий керівник: к.б.н., доцент кафедри біохімії та біотехнології Волощук О.М.)

Вітаємо Оксану Бадяк з перемогою і бажаємо подальших успіхів!!!!