Студентська наукова конференція-2023 на кафедрі біохімії та біотехнології

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 27.04.2023

25 квітня 2023 року на кафедрі біохімії та біотехнології ННІ біології, хімії та біоресурсів відбулося засідання наукової секції біологічних наук у рамках проведення щорічної студентської наукової конференції Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Учасники тематичної платформи конференції – студенти 4-го та 5-го курсів – презентували свої наукові дослідження у двох підсекціях: біохімія та біотехнологія (керівник – д.б.н., професор Галина КОПИЛЬЧУК).
Робота конференції здійснювалась в онлайн-форматі на платформі Google Meet.
Активними учасниками конференції були також студенти молодших курсів (2-3 курсів), які задавали доповідачам цікаві запитання. Спонтанні студентські дискусії стали чудовою нагодою для молодих науковців висловити нові ідеї, які формують траєкторію розвитку наукових досліджень кафедри біохімії та біотехнології.
Модератор конференції – Іванна НИКОЛАЙЧУК – к.б.н., асистент кафедри біохімії та біотехнології, секретар – магістрантка ОП «Біохімія та лабораторна діагностика» – Віталія КУГАЇВСЬКА.
Бажаємо молодим дослідникам нових наукових звершень у вільній, мирній Україні. Слава Україні! Героям слава!