Участь доцента кафедри біохімії та біотехнології І. О. Шмаракова у роботі 3-ої Міжнародної конференції з ретиноїдів

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна, 28.10.2015

З 21 по 23 жовтня доктор біологічних наук, доцент кафедри біохімії та біотехнології Шмараков І. О. брав участь у роботі 3-ої Міжнародної конференції з ретиноїдів (The 3rd International Conference on Retinoids) у м. Гіфу (Японія), організованої за участі науковців Японії, США та країн Європейського Союзу під гаслом наскрізного міжнародного співробітництва (Cross-cutting and International Collaboration). В рамках роботи пленарної сесії Ігор Олександрович у вигляді усної доповіді представив результати досліджень на тему «Активація стелатних клітин печінки: джерело біоактивних ліпідів» (Hepatic stellate cell activation: a source for bioactive lipids).