Участь науковців кафедри біохімії та біотехнології у Міжнародному симпозіумі та літній школі (IEPOR, 2018)

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa , 30.05.2018

21-24 травня 2018 року науковці кафедри біохімії та біотехнології взяли участь у роботі Міжнародного симпозіуму та літній школі «Фундаментальні засади біотерапії злоякісних новоутворень», які проходили на базі Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України.

Конференція та літня школа були присвячені фундаментальним дослідженням, прикладним аспектам та сучасному і майбутньому використанню протипухлинних препаратів при онкогенезі.

Співробітники кафедри представили стендові доповіді «Fatty-acid composition in the Guerin’s carcinoma mitochondrial fraction of rats under conditions of ω-3 polyunsaturated fatty acids administration» (к.б.н., доц. Кеца О.В.) та «Functional activity of NADH-dependent reductase system in liver microsomal fraction in rats with Guerin’s carcinoma under conditions of essential nutrients administration» (аспірант Борщовецька В.Л.).

На літній школі учасники могли ознайомитися з методами гістохімії, флуоресцентної мікроскопії, FACS, PCR, а також з методами діагностики онкохворих у приватній патоморфологічній лабораторії «CSD Health Care».