Учні багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей на кафедрі біохімії та біотехнології

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa , 28.11.2019

Профорієнтаційна робота – один із важливих напрямків діяльності кафедри. 21 листопада викладачі кафедри біохімії та біотехнології провели зустріч з одинадцятикласниками багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей м. Чернівці, під час якої ліцеїстам розповіли про напрямки та об’єкти наукових досліджень, провели оглядові екскурсії з метою ознайомлення з лабораторним обладнанням і аудиторним фондом кафедри.

У лабораторії «Біологія клітини» за допомогою цифрової камери з виведенням зображення на монітор учням продемонстрували мікропрепарати; у біохімічній лабораторії вони самостійно спробували попрацювати з автоматичними піпетками.

Співробітники кафедри біохімії та біотехнології спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» продемонстрували культури мікроводоростей та раритетних видів риб і розповіли про біотехнологічні підходи в аквакультурі.

На згадку зробили спільні фото зустрічі.