Віртуальна екскурсія лабораторіями Інституту патології Медичного центру “Шиба”, м. Тель-Авів, Ізраїль

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 15.02.2021

11 лютого 2021 року студенти та викладачі кафедри біохімії та біотехнології взяли участь у віртуальній екскурсії лабораторіями Інституту патології Медичного центру “Шиба”, м. Тель-Авів, Ізраїль. Особливо цікавим був цей захід для здобувачів вищої освіти за ОП «Біохімія та лабораторна діагностика».

Проведена віртуальна екскурсія випускником 2002 року біологічного факультету Чернівецького національного університету, нині завідувачем лабораторії цитології вказаного медичного центру Валентином Ніколенком.

Учасники зустрічі ознайомилися з особливостями роботи у цитологічний, гістологічній та імунохімічній лабораторіях, передовими досягненнями у галузі лабораторної діагностики, сучасними методичними підходами до підготовки зразків біологічного матеріалу для подальшого дослідження та етапами діагностики онкологічних захворювань, що вкрай важливо для підготовки висококваліфікованих фахівців лабораторної діагностики.