Вітаємо з ювілеєм!

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa, 19.02.2021

Колектив кафедри біохімії та біотехнології сердечно вітає завідувача кафедри Галину Петрівну Копильчук із квітучим ювілеєм!
         Шановна Галино Петрівно! У цей святковий день дозвольте схилити голови перед Вашим професіоналізмом і благородством душі. Досвідчений та справедливий Керівник, мудрий Наставник, висококваліфікований Викладач, красива й вишукана Жінка – це все про Вас. Дозвольте від щирого серця привітати і побажати оптимізму та добробуту, успіху у всіх справах, стабільності та впевненості у завтрашньому дні. Бажаємо наснаги і натхнення, із задоволенням жити і працювати, досягати нових вершин. Нехай поряд будуть лише надійні та вдячні люди, доля дарує приємні події та позитивні емоції!

З повагою, колектив кафедри біохімії та біотехнології.