Вітаємо з ювілеєм

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Ketsa Oksana Vitalievna, 21.10.2016

21 жовтня святкує поважний ювілей доктор біологічних наук, професор, директор Інституту біології, хімії та біоресурсів, Почесний професор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – Михайло Маркович Марченко.
Колектив кафедри біохімії та біотехнології щиро вітає шановного ювіляра зі святом та шле свої найтепліші побажання. За багато років роботи в університеті Ви стали наставником для кожного з нас, передаючи не тільки міцні знання, але й велику життєву мудрість. Тож у цей день бажаємо Вам, Михайле Марковичу, міцного здоров’я, невтомного творчого пошуку, успіхів у всіх сміливих планах та сподіваннях! Нехай яскраві промені Вашої енергії та благодатні зерна таланту педагога, вченого, організатора та керівника, засіяні Вами на ниві української біохімічної науки, зростають щедрим врожаєм у наступних поколіннях Ваших учнів!