Заняття на базі Чернівецького обласного центру контролю та профілактики хвороб

Опубліковано: Стус Юля Валеріївна, 20.02.2024

16 лютого 2024 року для магістрантів ОП Біохімія та лабораторна діагностика кафедри біохімії та біотехнології на базі Чернівецького обласного центру контролю та профілактики хвороб проведено лекційне та практичне заняття у рамках вивчення вибіркової дисципліни “Організація лабораторних досліджень біологічних факторів”.

Лекція прочитана Гопко Н.В. - генеральним директором Державної установи «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України». Практичне заняття проходило на базі лабораторії молекулярно-генетичних досліджень та вірусології, а також лабораторії серологічних досліджень.

Студенти дізналися про особливості організації лабораторних досліджень, біологічних факторів. Це перше заняття із запланованого циклу з дисципліни “Організація лабораторних досліджень біологічних факторів”.