Журі під головуванням професора Марченка М.М. визначило найкращого вчителя року в номінації «Біологія»

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна / Oksana V. Ketsa , 09.03.2017

У січні-лютому 2017 року в рамках реалізації Державної національної програми "Освіта" ("Україна XXI століття") відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2017". Академік АН Вищої школи України, Відмінник освіти України, професор Марченко М.М. очолив журі конкурсу в номінації «Біологія». У конкурсі взяли участь педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів Чернівецької області, які мали можливість показати свою педагогічну майстерність та знання предмету. У номінації «Біологія» ІІ етапу конкурсу "Учитель року-2017" перемогу здобула випускниця Чернівецького національного університету, учитель біології Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 - Надія Засимович.