Зустріч зі стейкхолдером

Опубліковано: Стус Юля Валеріївна, 22.03.2023

За ініціативи проєктної групи освітньо-професійної програми «Біохімія та лабораторна діагностика» другого (магістерського) рівня вищої освіти на кафедрі біохімії та біотехнології відбулася зустріч студентів четвертого і п’ятого курсів спеціальності 091 Біологія ННІБХБ ЧНУ з генеральним директором Державної установи «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» к.м.н. Гопко Н.В. з метою обговорення змісту наявної ОПП спеціальності та можливих її змін.

Наталія Василівна розповіла про основні напрямки лабораторної діяльності Державної установи «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України», потреби у забезпеченні фахівцями та вимоги щодо фахових компетентностей випускників ОПП, а також відповіла на запитання студентів.