Доступ до електронних баз даних компанії Springer

Опубліковано: Кеца Оксана Віталіївна, 02.04.2015

1 квітня – 31 травня 2015 р. за підтримки проекту ELibUkr для студентів та викладачів ЧНУ пропонується тестовий доступ до ресурсів компанії Springer.

Компанія Springer – одна зі світових лідерів на інформаційному ринку електронних продуктів і послуг, яка пропонує увазі читачів книги та журнали видавництва наукової літератури Springer-Verlag, історія діяльності якої налічує більше 150 років.

Springer – провідний постачальник електронних сервісів та баз даних на ринку інформаційних послуг, який представляє понад 200 наукових, технічних і медичних баз для різних груп користувачів. В базах даних міститься понад 160 тис. наукових електронних книг з усіх галузей знань, включаючи біологію, екологію, медицину. Це одна з провідних повнотекстових баз даних, до основних розділів якої належать:

Biomedical Sciences

Chemistry

Food Science & Nutrition

Medicine

Доступ надається в локальній мережі університету. Вхід через посилання в розділі НОВИНИ на сайті бібліотеки www.library.chnu.edu.ua