Доповідь Василя Буджака за результатами виконання докторської дисертації

Опубліковано: Никирса Тетяна Дмитрівна, 28.02.2020

У вівторок 25 лютого 2020 року в Інституті відбулося розширене засідання кафедри ботаніки, лісового та садово-паркового господарства. У порядку денному - доповідь доцента кафедри Василя Буджака за результатами виконання докторської дисертації.

Заслухати наукову доповідь прийшли представники професорсько-викладацького складу Інституту біології, хімії та біоресурсів, ректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича д.фіз.-мат.н., проф. Роман Петришин. Доповідь отримала схвальні відгуки присутніх та викликала жваву дискусію.

Експертами роботи виступили д.б.н. Куземко Анна (спеціальність "Ботаніка", Інститут ботаніки імені М.Г. Холодного), д.б.н., проф. Володимир Соломаха (спеціальність "Ботаніка", Донецький національний університет імені В. Стуса).

В обговоренні виступили д.б.н., проф. Михайло Марченко, д.б.н., проф. Роман Волков, д.б.н., проф. Марія Федоряк, д.б.н., проф. Ірина Панчук, д.б.н., проф. Юрій Дмитрук, д.б.н. Василь Коніщук, д.б.н. Олексій Худий, к.б.н. Микола Величко. Згідно рішення розширеного засідання кафедри роботу рекомендовано до захисту за спеціальністю 03.00.05 – Ботаніка.

доповідь Василя Буджака

обговорення дисертації