Дослідження явища «цвітіння» водойм на теренах Буковини

Опубліковано: Никирса Тетяна Дмитрівна, 09.07.2020

У рамках співпраці з Чернівецьким обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді започатковано обласний науково-освітній проект «Дослідження явища «цвітіння» водойм на теренах Буковини». Проект презентовано 18 червня 2020 року на Літній педагогічній школі, яку щорічно проводить  Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.
26 червня 2020 року відбулася перша консультація – практикум по первинній обробці матеріалу й ідентифікації водоростей на базі навчальної лабораторії кафедри ботаніки, лісового і садово-паркового господарства. Науковий консультант – к.б.н. Тетяна Никирса.

консультація-практикумСьогодні ж, 9 липня 2020 року, керівники й учасники проекту долучилися до роботи Міжсесійної літньої природничо-математичної онлайн-школи, а саме до онлайн конференції «Екологічна проблема України – «цвітіння» води» (лектор – науковий співробітник Інституту гідробіології НАН України, к.б.н. Олена Білоус).

онлайн конференція